Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Siófok Pécs oda-vissza,...

Siófok Pécs oda-vissza, mindennap?

Figyelt kérdés
Siófokon lakom, PTE-re vettek fel. Csak kíváncsiság, hogy lehet-e bírni a mindennapos buszozást ekkora távon?
2023. júl. 26. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő oda vissza?
2023. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2 óra 20 perc? Kizárt.
2023. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

+ Még várakozni is kell ha esetleg késik stb..

Így azért napi szinten fárasztó.

Én anno napi 1,5 óra oda és 1,5 órát vissza utaztam + még volt mikor várakozni kellet műszaki hiba és késés miatt,pár hónapig lehet bírni, de soha többé.

Hetente 1x belefer, de napi szinten garantáltan fárasztó,alapból az utazasban fogsz elfaradni.

2023. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez csak a legvégső opció lenne, s tényleg csak addig, míg nem találok albérletet. Hallottam, hogy a PTE-n nem igazán könnyű bekerülni koleszba.
2023. júl. 26. 22:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdd el az albérletkeresést. Most van itt az ideje. Nem tanév közben!
2023. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nagyon muszáj talán. Mindenképp meg kell oldanod, hogy tudj a buszon menet közben tanulni (+míg vársz a buszra hazafelé, átszállásra ha nem közvetlen).
2023. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak a kollégium elbírálása is valamikor augusztus végén történik. :S Addig meg a legtöbb albérlet el is kel.
2023. júl. 26. 22:30
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

1 ó 15 p a menetidő, ami igazából 1 ó 31 p legtöbbször. Nekem ez kb lélektani határ, ha nem lenne ennyi állatom, már rég beköltöztem volna koliba. Hiú ábránd, hogy a buszon majd pihensz vagy tanulsz, általában nem fogsz tudni, kényelmetlen stb.


Van hogy 8-ra be kell érnem, és hatkor végzek az utolsó órámmal. Olyankor hatkor kelek és nyolcra érek haza. Csak hazaérek, még nem ettem, nem fürödtem, nem foglalkoztam semmivel.


Iszonyat megterhelő, főleg amikor ZH-k vannak, gyakorlatokra beugróból kell készülni stb. Rövidtávon, 1-2 alkalommal egy héten bírható, de hosszútávon nem. + egyszer késed le, akkor vagy ugrik egy gyakorlatod, vagy várhatsz x órát, haverokkal vagy, neked nézni kell, hogy még 2 óra haza az út, és minden fél órában indul, mikor indulj el haza... (Én ezt utáltam a legjobban...)

2023. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
El kellett költöznöm sürgősen messzebbre, így csak oda 2,5 óra volt az út, ugyanannyi vissza. Két hétig bírtam, tanulni, készülni nem tudtam, ki is buktam.
2023. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: nekem minden nap be kellett járnom.
2023. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!