Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg egy fiút?

Hogyan találjak meg egy fiút?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy fiú akit akkor láttam meg amikor Siófokon voltunk az őszi szünetben. Nagyon megtetszett de nem mertem hozzá odamenni mert ő is a családjával volt meg én is. Annyit tudtam kideríteni, hogy Andrisnak hívják és szőke haja van, ezek alapján szeretném megtalálni valahogy.

2020. nov. 1. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Így nagyon le van szűkítve a kör. Ha legalább a nevét nem árultad volna el, akkor talán lenne ötletem, de így...
2020. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nagyjából sehogy. Reménytelen.
2020. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
András a huszonöt leggyakoribb magyar férfi nevek között van. Ebből ki tudsz indulni, hogy hány ember viselheti ezt a nevet ma a világon.
2020. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Plusz info, hogy kb 13-18 éves volt.
2020. nov. 1. 11:11
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem bírom :DDDD
2020. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Talán még ha be is írnád a keresőbe,hogy "András,szőke hajú kb. 13-18 éves" és ki is dobná,lenne valami esélyed rá,hogy megtaláld.
2020. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kérlek csak olyanok írjanak kommentet akik értelmes dolgot írnak, mert nekem nagyon fontos lenne, hogy megtaláljam.
2020. nov. 1. 11:17
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

7 - De nem vágod, hogy milyen szürreális, amit kérsz? :D

És a végére még különbséget se tudsz tenni egy 13 és egy 18 éves között, mert hát ez a két véglet, óriási :D

Írd össze, amit tudsz róla, de normálisan, ne úgy, hogy 13-18 éves, mert körberöhögnek. Írd le, mely napokon láttad, milyen ruhában volt, hány emberrel, hol, hánykor, és ne ide tedd ki, hanem mondjuk nagy betűkkel Face-re, esetleg valami Siófokkal kapcsolatos csoportba, vagy ha van fogalmad, melyik városban lakik, akkor egy ahhoz kötődőbe.

Mehet a lepont. Megérte :D

2020. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
7: Te ezt tényleg komolyan gondolod?
2020. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Facebook keresőbe beírod, hogy Andris, kiad egy csomó embert és ott végignézed őket.
2020. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!