Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok, ha nem reagálok...

Bunkó vagyok, ha nem reagálok a Facebookos szülinapi köszöntésekre?

Figyelt kérdés
Megvan rá az okom, de kíváncsi vagyok hogy ha valaki a tiédre nem reagálna (már ha szoktál egyáltalán írni), hogyan reagálnál?
2023. júl. 27. 14:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Azt hinném, tart még a buli.
2023. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is nyilvános hogy mikor van a szülinapom, mert nincs kedvem 100+ olyan embernek válaszolgatni, aki az utcán meg amúgy elmegy mellettem köszönés nélkül, de a facebookon felköszönt, mert kiírja neki hogy szülinapom van.
2023. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Igen, az.
2023. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezt az online felköszöntést! A napnál is világosabb, hogy ha nem lenne kiírva facebookon, akkor azokon kívül, akiknek fontos vagy a lőtéri kutyát nem érdekelné.

Tedd privátra és nem fog küldeni senki!

2023. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én privátra tettem, mert nem is szeretem már ha mutatja meg nyilván mindenkinek nem fogom egyesével megköszönni de külön posztot sem fogok róla írni hogy köszönöm. Úgyhogy nem bunkóság.
2023. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság szerintem sem, én sem reagálok rájuk. A névnapos jelölésekből meg szó nélkül törlöm magam. Nyugodtan megsértődhet ezen bárki, aki meg akar. :)


Ami viszont kifejezetten irritál, az az olyan szülinap/névnap köszöntés, amihez csatolnak egy képet bonbonról, pezsgőről, virágról, autóról, jó fasziról, bármiről... Hozd ide az ajtóm elé és add át személyesen b+, ne képet küldözgess róla! :D

2023. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt erőm reagálni, jó ha havonta egyszer felmentem, ki is kapcsoltam a születésnap láthatóságát.

Névnapkor is zavar, hogy más azonos keresztnevűvel csokorba gyűjtenek és "minden kedves ... keresztnevű illetőnek..." jelleggem köszöntenek fel. Virtuális, semmitmondó köszöntések.

2023. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
én meg úgy vagyok vele hogy nem zavar attól sem ha valakitől csak akár azt az évi egy üzentet kapom, mégis rászánta magát hogy írjon egy köszöntést legalább szülinapomon. ha nem akarsz mindenkinek egyesével, akkor nap végén elég egy globális megköszönés. ha személyes üzenetben jött, akkor viszont rá kell áldozni azt a köszönömöt hogy ne érezze figyelmen kívül hagyásnak. bár ennyi lenne a gondom...125 ismerősből jó ha 15 megteszi , pedig nem küzdök látványosan ellene
2023. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerinte ha nem állítottad privátra akkor legalább annyit illik kiírni az üzenőfaladra, hogy "köszönöm mindenkinek aki gondolt rám" és ennyi. Ez azért annyira nem megterhelő.
2023. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
Színtiszta taplóság.
2023. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!