Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debreceniek! Ki ez a "Krajcsov...

Debreceniek! Ki ez a "Krajcsovics István"? Már évek óta feltűnt hogy fiatal lányok üzenőfalaira írkál Facebook-on ilyen álszent vallásos posztokat, de eléggé furcsa nekem

Figyelt kérdés

Van vagy 5000 ismerőse az oldalon, és kicsit aggaszt hogy csakis fiatal csajoknak küld elég creepy szelfiket ilyesmivel hogy "Ámen" meg "Isten áldjon" meg f***om tudja


Érdemes jelenteni ezt valahol, vagy lehet csak ilyen vicc/kamu lehet?



2023. júl. 27. 16:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most látom csak, hogy 2016-ból is írtak ki erről más is, hogy a Nagytemplomban dolgozik és valószínű valami pedofil hajlamai lehetnek


Kérdezem én, hogy a Rendőrség vagy más szervek nem figyelik az ilyeneket?

Vagy nem tehetnek semmit, mert nem sért semmilyen törvényt (egyelőre) ezzel?



Eléggé felháborító és gusztustalan

2023. júl. 27. 16:51
 2/11 A kérdező kommentje:

Tehát senkinek nem mond semmit a név... kicsit furcsa, tekintve hogy egy kib***tt pedofilról van szó.



Mi folyik itt, de komolyan?

2023. aug. 3. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet h pedo, de figyel arra, h ne tegyen illegalis, torvenybe utkozot. Egyebkent a debreceni vallasos konzervek egy nagyon zart, mucsai kozosseg. Divik a nyajmentalitas, es a kulsosokkel szemben megvedik a sajatjaikat. Feltetelezem, hogy annyira be van epulve az egyhazukba is, koztiszteletben all, hogy a tekintelytisztelo elvakult alfoldi civisek egy szent, jo embernek latjak. Ugyhogy ez van.
2023. aug. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit.
2023. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a tipik videki fidesznyik feje van. :)
2023. aug. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia, én pesti vagyok ugyan, de van több lány ismerősöm is Debrecenből, közülük kb.mindegyikük ismeri, elég hirhedt lehet...

Megnéztem facebookon: igen, valóban vannak "furcsa" dolgai, de semmi olyan, amibe a hatóság feltétlenül bele tudna kötni, ezerrel tolja a vallásos tartalmakat, meg így a szeretet, békesség, ilyen misén voltam...

Valóban sokat kommentel (instán is egyébként), de nem hinném, hogy ez önmagában rendőrségi eljárást vonna maga után (Mo. ferfi lakosságának nagy részét börtönbe lehetne zárni, ha ez lenne). Főleg, hogy nem 13 évesek képei alá kommentel.

Ha privátban zaklat valaki folyamatosan, az már más tészta.

De fb-re semmi olyan tartalmat nem rak, ami alapján törölnék az oldalát.

Nekem kicsit szellemileg "betegnek" tűnik, szóval vagy csak nagyon együgyű és túl jóindulatú, nem érzi, hol a határ, vagy tényleg pedofil, csak nagyon jól álcázza.

2023. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy volt osztálytársamnak már 10 évvel ezelőtt is írt a falára, nagyon furcsa egy alak. Nem tudom mi a célja, mert nem hiszem, hogy ezzel a vallásos szöveggel fiatal lányokat meg tud hódítani. 🤣
2023. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy enyhén szellemi fogyatékos a fickó. Meg lehet, hogy tényleg ennyire vallásos, hogy komolyan gondolja azokat, amiket ír.
2023. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8/8: Ha fogyatékos is (vagy ennyire megszállott vallásos), akkor is miért csak fiatal lányoknak írkál?


Miért nem látom őt az "ellenkezőjének", például felnőtt férfiaknak írni ugyanezt?


Valami itt nem stimmel

2023. aug. 23. 06:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szeretne egy barátnőt és azért lányoknak ír. Csak ilyen szöveggel, meg fizimiskával nincs könnyű helyzetben. Szerintem nincs benne rossz szándék a képei, írásai alapján, de szerintem inkább hasonlóan vallásos lánynál lenne inkább esélye
2023. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!