Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan erjuk be kevesebbel?

Hogyan erjuk be kevesebbel?

Figyelt kérdés
Mindenem amim van azt a szuleimnek koszonhetem. Annak ellenere, hogy 16 eves korom ota dolgozom. 14 eves korom ota sokat tanulok. Kozepkoru vagyok, de most is kepzem magam. Tobb nyelven beszelek. Jol kijovok az emberekkel. Ertekes barati kapcsolataim vannak. Soha nem pazaroltam az idomet es a penzemet. Meg sincs akkora vagyonom es jovedelmem, hogy ferfihez melto eletet eljek. Ha lenne csaladom nem tudnam eltartani. Aki hasonlo cipoben mar jart, az hogyan tudta ezt elfogadni? Vagy hogyan tudott ezen dolgok ellenere teljes eletet elni? Esetleg ha sikerult kitornie, azt hogyan erte el?

2023. júl. 27. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose hasonlítsd magad másokhoz, nekem ez bevált! 38/N
2023. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanult ember vagy, több nyelven beszélsz... valami nekem nem stimmel ebben a történetben, vagy rosszul érzed a sorsodat, szerintem csak nincs önbizalmad, nem hiszed el, hogy nem minden csajnak kell gyémánt gyűrű meg luxus kocsi. Neked is meg lesz a párod, csak kicsit több önbizalom...Szurkolok neked!
2023. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

" Meg sincs akkora vagyonom es jovedelmem, hogy ferfihez melto eletet eljek."


Mi a férfihoz méltó élet?

Mekkora jövedelem kell ehhez?

Mivel foglalkozol?

2023. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es valaszolonak: 2008-as valsagban kezdtem a karrierem. Sok pro bono munkat is vallaltam. Keves penzem volt. Kitanultam egy elheto szakmat amivel jol kerestem par evig, de a munkakorulmenyek olyanok voltak, hogy az egeszegem latta karat es emiatt szakmat kellett valtanom. Most nagyon jo korulmenyek kozott dolgozom, viszont keves a fizetes. Volt kisebb vagyonom is csak az exem amikor hosszabb ideig nem dolgozott akkor kenytelenek voltunk felelni a felretett penzemet. Nem hibaztatok senkit. Szegeny vagyok es egy jo ideje nincsenek jo allasok a szakmamban. Be kell ernem azzal ami van. Koszonom a drukkot :) Kedves vagy.
2023. júl. 27. 19:00
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as valaszolonak:


Mi a férfihoz méltó élet? - Ha biztositani tudok tagas lakast es anyagi hatteret a csaladalapitashoz.


Mekkora jövedelem kell ehhez? - Ugy szamoltam, hogy kb 5-600e Ft netto jovedelem kellene hozza alapszinten. Azert azt vedd kerlek figyelembe, hogy neveltetesembol adodoan, illetve masok karan tanulva en nem vagyok hajlando hitelt felvenni.


Mivel foglalkozol? - Tobb szakmam van. Ebbol az informatikus az, ami a legjobban fizeto, de nem birom azt a terhelest ami ott ramnehezedik. Ebben 10 evig dolgoztam. Kesobb nem talaltam olyan ceget, ahol olyanok a munkakorulmenyek, melyek mellett jol tudok teljesiteni, es a munka nem megy a maganelet vagy egeszseg rovasara. Uj szakmat fogok tanulni, felvetelizni fogok egyetemre. Addig itt elvagyok a mostani helyemen. Csak hat ven kecske leszek mire lediplomazom. Ezt nehez elfogadnom.

2023. júl. 27. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Alapból sz@r helyen vagy ha több nyelven beszélsz és sz@rul keresel. Válts munkahelyet.
2023. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég lenne egy kétszobás panel, ha albérlet az sem baj, csak tudjuk kifizetni, s legyünk együtt mint család - ez példa volt, ne érts félre.

Hány éves vagy?

2023. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es valaszolonak: Egy kicsi lakasom van Budapesten. 38 vagyok. Tisztaban vagyok vele, hogy a tobbsegnek meg ennyie sincs. Viszont ismerkedesnel erzem, hogy ez mintha keves lenne. Most nyilvan nem abbol indulok ki hogy a tarskereso appokon mindenki bekamuzza, hogy kogazdag. Azt is hozzatennem, hogy a nok tenyleg kevesebbet keresnek mint a ferfiak. Tapasztaltam. Ezert is erzem, hogy anyagilag gyenge vagyok. Raadasul hozzateszzuk, hogy ennyi idosen mar ideje lett volna ennel tobbet letennem az asztalra.
2023. júl. 27. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Túl szigorú vagy magaddal szemben. Csak egy életed van, éld úgy, hogy neked jó legyen. Majd lesz társad.

Ennyid van, ilyen vagy, így is lesz partnered, hidd el.

Nincs veled semmi baj.

Csak akkor tanulj tovább, ha magad miatt teszed.

1-nek igaza van, ne hasonlítsd magad másokhoz.

Fele annyit sem keresek, mint a te "álomkereseted", de nem érdekel ki mit gondol. Téged se zavarjon, élj, hisz egy életed van neked is.

2023. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te rossz helyen keresgélsz nőt. Nem minden nő hajt gazdag pasikra. A gond akkor van, ha neked viszont csak azok a nők felelnek meg. A kirakatnők, cicababák, akiket mutogatni lehet, felvágni velük, mint egy jó kocsival. Azokhoz tényleg kell lóvé.
2023. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!