Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan erjuk be kevesebbel?

Hogyan erjuk be kevesebbel?

Figyelt kérdés
Mindenem amim van azt a szuleimnek koszonhetem. Annak ellenere, hogy 16 eves korom ota dolgozom. 14 eves korom ota sokat tanulok. Kozepkoru vagyok, de most is kepzem magam. Tobb nyelven beszelek. Jol kijovok az emberekkel. Ertekes barati kapcsolataim vannak. Soha nem pazaroltam az idomet es a penzemet. Meg sincs akkora vagyonom es jovedelmem, hogy ferfihez melto eletet eljek. Ha lenne csaladom nem tudnam eltartani. Aki hasonlo cipoben mar jart, az hogyan tudta ezt elfogadni? Vagy hogyan tudott ezen dolgok ellenere teljes eletet elni? Esetleg ha sikerult kitornie, azt hogyan erte el?

2023. júl. 27. 18:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10-es valaszolonak: Amikor 20-as eveimet tapostam, akkor sem voltam gazdag, de szep baratnoim voltak. A most 30-as 40-es nok kozott viszont egyszeruen nem talalok olyat aki beerne kevesebbel. Nem a golddigerek kozott keresgelek, atlagos kulseju nokrol van szo. Bar teny, hogy bar a kulso nalam nem prioritas, azert olyannal probalok ismerkedni, aki muvelt es van jelleme. Nehez ilyet talalni, meg ferfi baratban is (heteroszexualisan ertve persze) Egyebkent teljesen igazad lehet abban, hogy at kell gondolnom, hogy hol is kellene ismerkednem valojaban.
2023. aug. 1. 04:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!