Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha kiírsz...

Miért van az hogyha kiírsz családi kapcsolatok témában vagy felnőtt kapcsolatok témában egy kérdést, akkor jön a rengeteg feminista és betámad?

Figyelt kérdés

Én már megfigyeltem, csak több kérdésem is mindkettő kategóriában.

Sokszor olyan dolgokat állítanak amik nem is voltak a kérdésben.

Akármi a történet, ha van benne nő akkor ő az ártatlan és az áldozat. Ha törvényileg jogtalan amit csinál akkor is. xd

És ha van férfi a történetben akkor meg nyilván ő a hibás.


És ezt képesek oldalakon keresztül taglalni, vitázni és miegymás. Akik ezeket írják azoknak tényleg ennyire nincs jobb dolguk?


2023. júl. 29. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Valahogy el kellene felejtened ezt a béna szót, mert azt se tudod mit jelent. Inkább próbáld meg körülírni a saját szavaiddal, és egyértelműen kifejteni, mi a szíved bánatja.
2023. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja tényleg a degradálást kifelejtettem.:)
2023. júl. 29. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Megkeseredett nők. Boldogtalanok, mert a nőiségük nem teszi őket boldoggá.


Ezért azokat támadják, akiket boldoggá tesz, hogy nők, asszonyok, családanyák.

2023. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert az incel férfiakhoz hasonlóan van egy csomó férfi nélküli, a férfiakat utáló nő, akinek annyi jut az életből, hogy itt szidhatja őket. És természetesen azért utálja a férfiakat, mert neki nem jutott.
2023. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Megbántották a kis lelkedet, hópihécske? :) Meséld el anyucinak, majd megvigasztal!
2023. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem hogy aki ilyen választ ír mint az ötös az mit gondol, mi jár a fejében. Felnőtt ember így nem viselkedik.
2023. júl. 29. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
6-os, és nyilván nem csoda, ha az ilyen nem jut férfihoz. Maximum ürítésre használnák őt, társnak soha senki.
2023. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom nem is érdekel, de mindenesetre elég fura.
2023. júl. 29. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben jól látod a feminista témát. Ugyan ezeket tapasztalom én is, és sokan mások is.

Köszönöm, h ezt leírtad.

2023. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt is megkockáztatom, hogy ezek leszbikus nők, behazudnak valami kamuférjet, és olyan ideológiákat próbálnak ott terjeszteni, ami feje tetejére állítja a teljes hetero társkeresést.

Ritka aljas dolog.

De egykettőnek a nyakát törném ki, akkora pofája van, meg ahogy próbálják alázni a férfiakat...tudnám megmutatni némelyiknek, hol a helye.

2023. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!