Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feministák, szerintetek a...

Feministák, szerintetek a férfiak rosszabb minőségű emberek, mint a nők?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 01:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Jobberek, szerintetek a nők rosszabb minőségű emberek, mint a férfiak?
2022. nov. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Igen, de a feministák nem komolyanvehetők.
2022. nov. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem az, hogy rosszabb minőségűek, de annyira elképesztően egysejtűek szegények. :D

A farkuk vezérli őket, ez kb. kitölti az egész életüket és az összes gondolatukat. mellé még max. befér a foci, sör, egy kis online játék. elismerheted, hogy nem túl komplikált lények. :D Ehhez még különösebben feministának sem kell lenni.

2022. nov. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
98%

3.

Elég szánalmas körökben mozoghatsz...

2022. nov. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
3-as ennyi erővel a nőket is lehet sztereotipizálni, ne felejtsd el hogy a férfiak építették ezt a világot olyanra amilyen (amire nem mondom hogy jó dolog, de ez az igazság), azt is férfinak köszönheted hogy ide írhatod a hülyeségedet, mielőtt egysejtűzöd őket.
2022. nov. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem jobbak és nem rosszabbak. A feminizmus nem arról szól hogy minket nőket fentebb helyezzen a férfiaknál. Csak arról hogy ugyanoda.

Az hogy vannak akik atesnek a ló túloldalára az ő szegénységi bizonyitvanyuk.

Ha pedig ez alapján altalanosit egy férfi az pedig az övé.

2022. nov. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as!

Shoppingolás-fodrász-műkörmös.

Ez mennyivel bonyolultabb életcél?

2022. nov. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as. Sajnálom hogy eddig csak ilyen egysejtűekkel dolgoztál/találkoztál. Valóban gyakran megesik de nem mind ilyen, mint ahogy látható nőben is van negatív példa bőven.


5-ös mi férfiak épitettük fel a világot valóígaz, de sokáig k..rva nagy áldozatok árán. Annyiban nem kíálnék a 3as mellett hanem meghazudtolnám az állítasodat, nem a férfiak miatt írhatja ki ide a hülyeségét. Az első programozó nő volt, szóval mindkettő nő rakott valamit a világ fejlődésébe.


6. Egyetértek, mert ez is ugyan oda és vissza passzolható és ez a legigazabb állitás amit eddig olvastam a kérdés alatt.


7. Nem tudom hogy ez most általános sztereotipia vagy ironia hogy megvilágitsd picit.

2022. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as!

Természetesen irónia.

#7

2022. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Katona Dius ***** válasza:
100%

Nőként mondom, találkoztam életem során 2 agysejtű nővel és férfivel egyaránt. A nők voltak többségben.

Legyen az alapvető ismeretek, logika, gondolkozásmód, hűség. Azok közül, akikkel eddig találkoztam, több az iq nulla nő, mint férfi. És itt nem akarok most senkit leszólni, vagy piedesztálra emelni. Pusztán tenyt állapítottam meg.

2022. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!