Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül utazok október elején...

Egyedül utazok október elején Isztambulba. Úgy izgulok. Ti repültetek már egyedül?

Figyelt kérdés

Magától az “ottléttől” nem félek csak a repüléstől. Minden utat én organizáltam eddig akárhova mentünk szóval megállok a lábamon bárhol külföldön (külföldön is élek egyedül) csak a repülés…

Soha az életemben nem repültem egyedül. Legutóbb mikor barátnőmmel Barcelonába mentünk és külön ültünk először akkor úgy kalimpált a szívem mintha infarktust akarnék kapni.

Aztán ahogy felszálltunk lenyugodtam.

Sokszor repültem már (20x tuti) de egyedül nem.

Egész úton gyomorgörcsöm van,hogy nehogy turbulenciába keveredjünk.

Ahogy megérzem,hogy rázkódik a gép becsukom a szemem és szorongatom meg karmolászom magam,hogy eltereljem a figyelmem mint egy kisgyerek.

Igazából ezért is akarok egyedül repülni,hogy egy kicsit önállósodjak ilyen téren.

Ti repültetek már egyedül?

Mit csináltok olyankor a gépen?

Filmnézés nálam nem fog menni mert szorongok és úgysem tudok a filmre koncentrálni..😀


27/N


2023. júl. 31. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Vigyél magaddal ejtőernyőt, aztán meséld el, milyen arcot vágott a sztyuárdesz néni.
2023. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2023. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha nem akkor miért válaszolsz? 🤷🏼‍♀️
2023. júl. 31. 08:49
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
#3: talán azért, mert azt kérdezted, hogy "Ti repültetek már egyedül?"? 🤷🏼‍♀️
2023. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Repültem egyedül. Ugyanolyan, mint nem egyedül :D Unalmas, macerás, a sok sorban állás, várakozás. A repüléssel magával nincs bajom, bírom a turbulenciát is. Én könyvet, e-book olvasót szoktam magammal vinni és olvasok útközben.
2023. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Svédországba és onnan haza utaztam egyedül repülővel, se azelőtt se azóta. Nem félek a repüléstől, de nem utazok gyakran olyan helyre, ahova ez felmerülne, meg rossz emlékem van a reptéri procedúrával, a rokon, akihez utaztam, nem mondta, hogy a szuvenírnek vásárolt svéd lekvárt ne a kézipoggyászba tegyem, kidobták, mert folyadéknak minősült.
2023. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5-ös:

Soha nem szoktál izgulni előtte?

Hova szoktál helyjegyet választani?

Mikor barátnőmmel megyek akkor mindig csereberélünk. Néha ő ül ablaknál néha én.

Ugye akkor mindegy hova veszem a jegyet.

De így,hogy egyedül megyek nem tudom jobban járok-e ha a folyosóhoz veszem a jegyet mert akkor nem leszek benyomorgatva sehova.

Viszont kilátásom sem lesz 🤷🏼‍♀️

2023. júl. 31. 09:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor. Nincs benne semmi extra, én marha jókat tudok aludni ilyenkor. Olvasni szoktam még sokat, vagy zenét hallgatok.
2023. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6-os: Uhh hát igen azt nem szabad kézibe tenni.

Én is ezen kamillázok mert én nem adok fel poggyászt szóval nekem is megkell gondolnom mit hozok.

2023. júl. 31. 10:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Most már tudom, akkor nem tudtam, hogy egy bontatlan lekvár, ami nem igazán folyékony állagú az én értelmezésemben, az is folyékonynak számít. Egyébként a csekkolás után ugyanazt megvehettem volna a reptéri boltban jóval drágábban, és úgy meg felengedték volna. :-D
2023. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!