Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki úgy kiegyens...

Hogy lehet valaki úgy kiegyensúlyozott, hogy egyedül él?

Figyelt kérdés

volt-e olyan korszakod, hogy befordulát és nem mentél emberek közé, nem beszélgettél senkivel, stb..

tehát mikor már annyira lent voltál, hogy annál már nem volt lejjebb, és onnét kijöttél, hogyan és mikép tetted meg, mi segitett?


Mik a tanácsaid, ha neked ez már mind mögötted van?

mit tettél, hogy elérd a célodat, mik segitettek benne, mennyi idő alatt sikerült, megosztanád-e, segitenél-e?

biztosan többeket érdekel a téma.


2023. júl. 31. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Cicákkal ❤️
2023. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Pontosan ebben vagyok most. Ötletem sincs hogyan kellene kimásznom belőle. Van egy macskám nekem is de az csak annyira jó, hogy megnevettet néha a hülyeségeivel.
2023. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Mély meditáció, tudatos álom, belső világ felfedezése sokat segített
2023. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3. tudnál többet irni róla? milyen tipusú mély meditáció, belső világ felfedezése, hogy?
2023. júl. 31. 14:14
 5/22 anonim ***** válasza:

Nézz utána a tudatos álmodásnak


[link]

2023. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
elég ha ilyen dokumentumfilmet megnézek? ehhez biztosan több infó kell,mély meditáció? mit javasoltok?
2023. júl. 31. 14:24
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem elég, ez csak azt mutatja meg hogy mit és hogyan kell csinálni

De csinálni neked kell

Keress egy embert tudatos álomban és kérj tőle segítséget

2023. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Laylah ***** válasza:
Elkezdtem online beszélgetni.
2023. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Volt, egyetemen kb 1 evig fixen tartott az a nagyon mely depi, hogy senkivel nem talalkoztam inkabb otthon ultem. Elso lepes az volt, hogy elkzdtem egy csoportos angol tanfolyamot, tehat emberek koze kellett mennem es beszlni is..tanultam is. Sokat segitett ez akkoriban azutan elkudtem dolgozni gyakornokkent egy cegnel a napi 4 oras melo szinten dobott az emervaltsagomon. Ekkor felfogyelt ram egy pasi es jarni is kezdtem vele. Ekkor mar a depimnek nyoma sem volt. Egyeb dolgok miatt de fel ev mulva pazichologushoz kezdtem jarni, ott 1,5 ev utan sikerult eerni hogy merjek dolgokat kiporbalni, hatarokat feszegetni. Innentol nagyon sokat fejdlotem, masabb lett az eletminosegem. 2. Evben abbahagytam a pszichologust, elkezdtem egy mester kepzest, jarok edzohoz heti 2x reggel edzeni, a kulsomet is boostolom, olvasok, vannak uj hobbijaim, van egy uj baratom azota akivel rengeteg helyre jarok.. most pedig elkzdek egy komolyabb terapiat szeptbertol. Neha meg vannak idoszakosan rosszabb naojaim vagy heteim max, de kozel sem olyan mint akkor, rengeteget fejlodtem! El kell indulni egyszer, ha egyedul nem megy akkor pszichologussal.
2023. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7. pontosan melyik résznél mutatja meg, hogy mit kell csinálni, van-e erre esetleg valami vezetett mély meditáció vagy bármi?

hogy keressek ?

2023. júl. 31. 14:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!