Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki úgy kiegyens...

Hogy lehet valaki úgy kiegyensúlyozott, hogy egyedül él?

Figyelt kérdés

volt-e olyan korszakod, hogy befordulát és nem mentél emberek közé, nem beszélgettél senkivel, stb..

tehát mikor már annyira lent voltál, hogy annál már nem volt lejjebb, és onnét kijöttél, hogyan és mikép tetted meg, mi segitett?


Mik a tanácsaid, ha neked ez már mind mögötted van?

mit tettél, hogy elérd a célodat, mik segitettek benne, mennyi idő alatt sikerült, megosztanád-e, segitenél-e?

biztosan többeket érdekel a téma.


2023. júl. 31. 13:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm!
2023. júl. 31. 14:53
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szükségem sok emberre ahhoz, hogy kiegyensúlyozott legyek. A családommal találkozogatok, az nagyrészt elég is nekem. Macskám volt, tudatos álmodas is megy, de ezek alapvetően nem sokat változtatnak.
2023. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%
Vigyázz a mindenféle spirituális javaslatokkal!
2023. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13. Neked mi a tanácsod, mitől félsz?
2023. júl. 31. 18:16
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csaagy tud z ember kiegyensúlyozott lenni. Megfelelő időbesztás, csak a lényegi dolgokkal való foglalatosság, fejlődési lehetőség, és máris megvan a rend.
2023. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15 igen, köszi, a kérdés arra irányul, ha már te is voltál ott, te hogy jöttél ki, mi volt a kapaszkodó, erőt adó stb..

hogy másoknak is segitség és erőt adó legyen, hogy van kiút nem csak a körben járás egyedül...

2023. júl. 31. 18:24
 17/22 anonim ***** válasza:
15# vagyok: én egy egyszerű, monoton életet élek: reggel készülődés a munkába, majd munka, ami eltart du.-ig. Utána megyek ügyeket intézni, bevásárolni, otthon 1-2 hetente takarítás. Van, hogy bevállalok 1-1 képzést, így az általában a hétvégére esik.
2023. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

15: ok értem, lehet igy is élni.


felmerül az a kérdés bennem, hogy aki nagyon jól elvan magával mint te, pl

az érzelmi részét az életnek hogy éled meg?

mint pl érintés/érzelem/érzések/figyelem/ stb..


minden humanoidnak szüksége van ezekre az élményekre ezért jöttünk a földre, hogy tapasztaljunk nem? ezért vagyunk testben, hogy élményeket gyűjtsünk nem?

2023. júl. 31. 18:32
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
Vilag eletemben egyedul eltem, nem tudnek senkivel se egyutt elni
2023. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18#: nem szeretem az érintést senkitől sem. Van, aki egyszerűen kiég a munkaalyén a társadalmi életből. Nem tudom ezt másként fogalmazni, de hiába van az, hogy az ember társas lény, úgy érzem, hogy vannak kivételek.

A másik: szerintem átkozná a napot az az illető, aki 1 napot is velem töltene.

2023. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!