Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyet kijelenthet egy fényképész?

Ilyet kijelenthet egy fényképész?

Figyelt kérdés

"Nem vállallak el, ne haragudj, mert kövér vagy."


160 cm vagyok, 80 kg. Igen, kövér vagyok, ez már nem a cukin telt kategória, engem is zavar. De lehet ilyet mondani?


Még csak nem is boudoir sorozatot kértem tőle, hanem sima nappalit. De mi van, ha azt kérek házi használatra a páromnak? Lehányna fotózás közben, vagy mi? Egy kövér nőt se fotóztak még?


Annyira mélyen megbántott, hogy semmit nem tudtam rá reagálni, csak elköszöntem.

Mostmár legalább tudom, hogy reálisan undorodom magamtól, mert más is ezt teszi.


Ő férfi, én nő.


2023. aug. 2. 00:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Ne hari, kedves kérdező, de miért nem osztottad ki azt a palit?!


Ez nem fényképész, hanem egy idióta!


Egy jó szakember mindenkiből ki tudja hozni a legjobbat, mert mindenkinek van előnyös oldala és igen, neked is!


Ne ettől a kóklertől tedd már függővé az önértékelésedet!


Keress egy női fotóst, talán az normálisabb lesz!

2023. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem írj róla nyilvános értékelést, hogy ez a fényképész nem vállal kövér embert, nem tud kövéret fotózni, csak soványat, ezért nem ajánlod!
2023. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

"Ilyet kijelenthet egy fényképész?"


Nem. Csak, ha hlye.


Vagy nem pénzből él.

2023. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Le kellett volna pofozni
2023. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
A fényképész részéről abnormalitás, ha csak "ízlésének megfelelő" embereket vállal el.
2023. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%
Vannak teltkarcsú modellek is, úgyhogy érthetetlen
2023. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mindenkit felpontoztam.
2023. aug. 2. 01:25
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Köszönet mindenki nevében.
2023. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem Angliaban ez a hiradoban benne lenne, es az engedelye veszelybe kerulne, ha diszkriminal. Ilyen nincs. Nem modellvalogatasra vagy castingra mentel. Ez valami egeszen nagy felreertese annak, hogy mivel jar a foglalkozasa.
2023. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem biztos hogy a szakmájában sikeres egy ilyen "majd én megválogatom kit fotózok" stílusú illető, biztos a hozzáállása más szempontból is hagy kívánnivalót maga után.
2023. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!