Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fényképezés a hobbim, nem...

A fényképezés a hobbim, nem vagyok fényképész csak ilyen kezdő. Hogy tetszik nektek ez a fényképem?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 13. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Semmi extra. Ilyet már mindenki lőtt.

Igazán kiemelkedő fotók készítéséhez profi felszerelésre és képzésre van szükséged, ha ebben képzeled el a jövőd.

2014. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lőttem már jobbat is, csak a sok ezer kép között azóta sem találom.
2014. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túl nagy a tér felül szűkebbre vágtam volna.De amúgy semmi különleges nincs benne.


A fényképezésnek az a szépsége,hogy olyan pillanatot örökít meg az ember ami érdekes,elgondoltató,szép ..egyszerűen megfogja az embert..


Én is hobbiból fotózok mondjuk már vagy 5 éve.Főleg állatokat szeretek fotózni,mert mindig elkapok egy jó pillanatot tőlük:)De fotóztam már mindenfélét :D

Van pár táj fotóm is.Vannak ettől jobbak is,de azok CD-n vannak,most meg nincs kedvem átnézni őket.


[link]



[link]



[link]

2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A téma teljesen hétköznapi, ettől mondjuk még lehetne érdekes a kép, de ebben a képben nincs semmi extra. A kompozíció nem jó, vagyis inkább a kompozíció hiánya látszik. A kép elég kontrasztos lett, de ez nem annyira a te érdemed, inkább a természeté. A gyenge megvilágítás miatt sötét lett a kép, ami lehet, hogy így volt tervezve, de ettől önmagában nem lesz jó egy kép.

Összefoglalva egy hétköznapi témáról készült teljesen hétköznapi képet látunk. Ha akár hobbi szinten is jobban akarod csinálni, akkor először tanuld meg az alapokat, akár szakkönyvekből, akár fotós tanfolyamon, gyakorolj sokat, és akkor lesznek jobb képeid.

2014. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is nem valami jó a gép, elég zajos a kép.


A szürke felhő túl sok, és túl jellegtelen. Szürke felhőkből is vannak brutálisak, ez olyan semmilyen.

A világos rész túl kevés, és rossz helyen van. Hogy jobban "középpontban" legyen, ahhoz, alulról felfelé, és balról jobbra is nagyjából a kép 1/3-ánál kéne hogy legyen a téma lényege, ez meg az 1/5-énél van.

Az alsó rész túl sötét a felsőhöz képest, így az automata beállítás nem valami jó, mert kivehetetlenül sötét.

Vagy sokkal kevesebb, és hangsúlyosabb szín kéne bele, vagy sokkal több.

2014. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lepontozónak, és üdvözlöm a való világban!
2014. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nagy szám kép.


Téma: túl általános

Felhők túl sokak... Abból kevesebbet tettem volna a képre :D A kép minősége meg elég gyér. /bár ez nem feltétlen a te hibád/

2014. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. De ha örömödet leled a fotózásban, akkor csináld!
2014. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!