Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek akiknek írogatok azt...

Egyesek akiknek írogatok azt sérelmezik, hogy túl sokat írok egyszerre, de hogyan ne írjak sokat amikor heti egyszer-kétszer írnak vissza?

Figyelt kérdés
Talán ha tisztességesen visszaírnának nem gyűlne össze annyi, egy hét alatt persze hogy sokminden összegyűlik. Aki tisztességgel naponta visszair annak sose szokott túl sok összegyűlni egyszerre. Egy hét alatt azért nagyon sok mondandóm lesz a másiknak. Messengeren egyébként meg egy fórumos oldalon privátban
2023. aug. 4. 04:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem sérelmezné valaki, hogy túl sokat írok egyszerre, azzal nem leveleznék a tobábbiakban.


De amúgy meg, közlési kényszeres vagy?

2023. aug. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyasmi
2023. aug. 4. 04:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudod mit csinálnék Kérdező? Kivárnám, hogy ők írjanak (ők is írjanak, ne csak én), lehetséges hogy egyoldalúvá vált a kapcsolat... Tehát, napokig írogatsz, aztán pár karaktert "azért visszaírnak"...

A nagy kérdés: ha te nem keresed őket, ők vajon keresnek -e? Lehet meglepődnél és fájdalmas lenne ha nem keresnének de akkor nem nagy kár értük...

Érdekes játék lenne kipróbálni: "mostantól 1 hónapig nem írok, ők vajon írnak -e?"...

2023. aug. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a folyamatosan írkálós csávó, aki állandóan hülye kérdésekkel zaklatja az ismerőseit?


Legfeljebb annak írok naponta, aki nagyon közel áll hozzám, az is kb. 1-2 ember.

2023. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátöhmm... Nem tudom ezzel mennyire vagy képben, de azért leírom, mert lehet ebben gyökerezik a probléma. Az embereknek mint tudjuk különböző mélységű kapcsolataik vannak. Az, hogy egy kapcsolatban mennyi mindent mondhatsz el a másiknak a barátság mélységével egyenes arányosságban van. Egy jóbarátnak le lehet írni bármit, azt is hogy a pennyben akciós a kenyér meg ezt is, hogy összevesztél a feleségeddel. Viszont egy ismerőssel már csak felszínes beszélgetést, úgy nevezett small talkot folytatsz, ami jobb esetben rövid párbeszéd, és általános témákat érint. Lehetséges, hogy azok, akiknek írsz, inkább ismerősként, max haverként tekintenek rád, míg te a barátodnak tekinted őket, és ez okozza, hogy (szerintük) túlzásba esel. Erre utal az is, amit #4 is említett, hogy az ember általában csak a hozzá nagyon közel állókkal van napi kapcsolatban (én is így vagyok), a haverokkal, ismerősökkel inkább pár naponta, hetente egyszer, vagy esetenként még ritkábban kommunikál.
2023. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!