Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel telt eddig a napod és...

Mivel telt eddig a napod és most mit csinálsz, hogy jön a vihar?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Születésnapom volt ma, és itt voltak a gyerekek meg anyum is. Ezzel telt el a mai napom.
2023. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

#8


Elvileg lehet télre, de én csak hűtőbe tettem el, egy új fajta módszerrel, amivel fél nap alatt kész.. Igazából 2 kg-t csináltam, de nekem ez nem tart 3-4 napnál tovább.

2023. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kora délutánig dolgoztam, utána nem sokkal később indultam haza, ami picit most hosszabb út volt (~4 óra), de abszolút megérte. Most pedig még válaszolgatok pár kérdésre, majd megyek aludni; eléggé kisajtoltnak érzem magam.

Kora este felénk szitált kicsit, szóval vihar most elkerült minket, de a tegnapi nap elég meredek volt..

2023. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Oké jön a vihar, de hol? Napok óta ezt mondják, tegnap semmi, ma semmi... 25 fok van most is, lehet megdögleni.
2023. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

12


Elküldenéd nekem privátba légyszi, hogyan készítetted el? Ha nem titok. :)

2023. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elázott az egész környék, elment az áram, net, wifi, minden.

Elvoltam.

2023. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Zenehallgatás, unalom, fekvés. Néha verset írok unalomból
2023. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!