Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy leég a ház...

Nagyon félek, hogy leég a ház vagy valamilyen okból elveszítek mindent?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen tudtam venni egy lakást amiben jelenleg egyedül élek, teljesen fel is újíttattam, imádom. Szegény családban nőttem fel viszonylag, évek során mikor még nem volt lakásom sok mindenem össze gyűlt ami itt hasznosnak bizonyul, már szinte mindenem megvan ami kell. Mindenből minőségit vásároltam, szerencsésnek mondhatom magam, mert a lakás, a ruháim, az elektronikai eszközeim is végre mind olyanok amilyenre mindig is vágytam. Nőként van egy kis csodás gardrób szobám ami szintén egy nagy álom volt

Viszont…

Ahogy vannak ezek a nagy viharok, meg már régebben is lehetett hallani sok ház leég, sok család elveszíti mindenét, mindent a nulláról kezdhetnek újra. Na én ettől rettegek amióta beköltöztem a lakásba.

Nagyon betegesen hangzik, tudom, de pláne egy tömbházban mégtöbben élnek, ha valaki felelőtlen vagy akárcsak baleset történik akkor akár a többi lakó lakása is oda veszhet. Sokszor szabályosan aludni nem tudok. Nagyon sok idő és áldozat volt ennek a megteremtése egyedül. Külföldön dolgoztam éveket tàvol a családtól csak hogy egyedül is sikerüljön. Teljesen össze roppannék ha mondjuk leégne a lakásom vagy valami történne az emlékeimmel amit a gyerekkoromból őrizgetek, a fényképeimmel, és mindenemmel amim van.

Kérlek adjatok tanácsot, mert sokszor annyira stresszelek rajta, hogy kezdek megőrülni. Köszönöm 🤗



2023. aug. 5. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Köss a házra biztosítást, és nyugodtan alhatsz.
2023. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Az emlékeidet tárolhatnád egy bérelt széfben egy bankfiókban vagy egy olyan cégnél amely ilyen szolgáltatást nyújt . A lakásra meg kötsz egy tényleg jó biztosítást.
2023. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki a lakásbiztosítást
2023. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs biztosításod?
2023. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

egy tárgy csak egy tárgy (bútor, fénykép), ne bálványozd őket, foglalkozz az élettel, a fényképeket mondjuk digitalizálva felteheted felhőbe

társasházaknak általában van biztosításuk tűzre

2023. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosítás + riasztó távfelügyelettel.

Neked meg pszichológus.

2023. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Először is ne félj, inkább bízz, a jóra fókuszálj!
2023. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg
2023. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!