Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy adott embert sok másik...

Ha egy adott embert sok másik ember tart valamilyennek, akkor az az ember valójában olyan is, vagy csak illedelmességből ámítják őt?

Figyelt kérdés

Esetemre vonatkoztatva: Ha sokan okosnak tartanak, akkor valóban az vagyok, vagy csak azért mondják ezt, mert arra a következtetésre jutnak, hogy szomjazok a külső megerősítésre, mint szarvas a hűs forrásra?


Sokféle téma érdekel és foglalkoztat, habár mindegyiknek csak a felszínén járok még, viszont ezeket az ismereteimet beleszövöm a mindennapi társalgásokba, na persze akkor, ha épp odaillik, ügyelve arra, hogy kihangsúlyozzam, hogy ez csak egy nézőpont és mindenki gondolatvilágárá nyitott vagyok, tehát nem a megmondóember stílusat idéző kioktatásra gondoljatok. Ugyanakkor én mégis azt gondolom, hogy valami olyasmi játszódik le sokak fejében, hogy "na ez a hülyegyerek azt hiszi, okosakat mond, és direkt azt a visszajelzést adja, amivel nálam nagyon jó pontot szerez és ezzel a játszmában ő lesz az irányító.



2022. máj. 12. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Rebuszos kerdés?
2022. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!