Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálja rengeteg ember a...

Miért utálja rengeteg ember a furryket?

Figyelt kérdés
Mi abban akkora nagy szám hogy emberek állatoknak öltöznek? Valaki elmagyarázza mert nagyon nem értem.

2023. aug. 6. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Pont azért amiért a melegeket, cigányokat, külföldieket, tanároknak, stb.


Az emberek szeretnek utálni más embereket. Jobbnak, felsőbbrendűnek érzik magukat tőle. Meg a kormánynak is jó, ha van egy ellenségkép, ami eltereli a figyelmet az egészségügy, a tanügy, stb siralmas helyzetéről.

2023. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennél tökéletesebb választ még nem láttam köszönöm
2023. aug. 7. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk van egy rétegük akik, hogy is mondjam, sajnos túlságosan is szeretik az állatokat... és sokan egyszerűen az ilyenekkel azonosítják az egész furry közösséget.
2023. aug. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az elborult rétegtől parázok, a normálisakkal semmi bajom. Abszolút hidegen hagy ha valaki beöltözik egy állatnak és éli világát boldogan. De találkoztam már olyan lánnyal, aki gyűlölte az embereket, merthogy gonoszak meg betegek, és szentül hitte magáról hogy ő nem is ember, hanem ez a "furry fajú lény" (bocsánat ha hülyén fogalmazom meg, nem értek hozzá abszolút) amit kitalált magának. Szerintem mikor már átmegy ez a dolog abba, hogy nem tudják a szórakozást megkülönböztetni a valóságtól, és tényleg elhiszik hogy ők az a lény, nem egy ember, az már káros.
2023. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan összekapcsolják a zoofilíával(lényegében tévesen), és mivel nem elfogadott állatokat kúrni(szerencsére) nem nézik jó szemmel azokat, akikről ezt feltételezik.
2023. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek a válaszát!
2023. aug. 7. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg embernek halvany sejtelme nincs rola, hogy leteznek. Magyarorszagon meg meg titokban sem latott egyet se.
2023. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!