Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan van egy 30 éves párnak...

Honnan van egy 30 éves párnak pénze saját lakásra és 2 millió forintos egzotikus kirándulásra pénze??

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 22:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

Ja, mert aki nem cigizik, annak jut 2 milliós utazásra:D


Aki nem dohányzik az általában másra költi el, pl egészséges élelmiszerek, amik drágák, fitnesz, stb.


Mondjuk, aki keményen dolgozik a pénzért az nem ver el 2 milliót utazgatásra.

Az ilyeneknek általában más keresi a pénzt, vállalkozó.


Mondjuk, aki a testéből él jó ostoba, ha nyaralásra veri el, a fiatalság múlandó, és utána is élni kell.

2023. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ennek is vége nemsokára.
2023. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen osztálytársam.

Érettségije van, egyetemre sose járt.

Heti többször posztolja, hogy étteremben eszik. (Nem vacsora, ebéd, egyáltalán mikor dolgozik?)

Szinte minden képen új ruhában van, amik nem tűnnek olcsónak.


És egy putri, borsodi faluból származik.


A képeken a párja sosem szerepel. . .

2023. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#12

"Mondjuk, aki keményen dolgozik a pénzért az nem ver el 2 milliót utazgatásra."


Kinek mi az igénye. Erről hallottál már? Valaki szeret utazni, más elautózza, vagy autót vesz, más fél évente cserélgeti a telefonját, más a hobbijára költ..stb.


Kinek mi köze hozzá, hogy az egyén a pénzét mire költi?


Én simán elköltöttem nettó 880 ezret plusz költőpénz (ami így kb. 1,3 millióra jött ki összesen) dominikai utazásra. Az volt az álmom, hogy fehér homokos pálmafás parton legyek. Az álmom teljesült. Nem sajnáltam rá a pénzt.


Fitnesz terembe se kötelező menni ahhoz, hogy valaki edzeni, sportolni tudjon. Futás ingyen van, boltban meg vesz pár súlyzót, ez egyszeri befektetés csak, otthon a négy fal között is lehet edzeni, és vannak szabadtéri fitnesz parkok.


Lehet, hogy neked ostobaság egy nyaralás, mert neked nincs igényed arra, hogy világot láss, neked elég csak a négy falat nézni otthon, másnak meg az az ostobaság, amire te költesz és neked fontos. 😉

2023. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tetszett a 15-ös, szerintem jogos érv.
2023. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

#15


Pontosan ezért edzek itthon, mert nem kerül pénzbe.


Igen, a nyaralás a legfeleslegesebb pénzkidobás.

Vagy szerinted épelméjű az,aki 51 hétig azért dolgozik, hogy a spórolt pénzét az 52. héten elköltse egy túlárazott szolgáltatásra?


Persze ma erre nevelik az embereket, hogy költsd el minden vacakra a pénzed, mert az infláció úgy is elviszi vagy a megtakarításadó:D


Ez a modernkori rabszolgaság, és működik sajnos.

2023. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#17

Mondatot tudsz értelmezni? Az előbb írtam, hogy kb. 1,3 milliót kiadtam egy dominikai nyaralásra, és ez idén áprilisban volt.

Mindegy, akkor szerinted nem vagyok épelméjű. Én meg azt mondom, hogy ne illess senkit ilyen jelzővel, csak mert nem azt tartja fontosnak, amit te.


Számomra igenis fontos a nyaralás, az utazás, mert szeretek világot látni. Nem a városom két határát akarom egész életemben nézni.


Egyébként, ha tájékozott lennél nyaralás téren, akkor tudhatnád, hogy vannak Last Minute utakat, amikkel egy csomót lehet spórolni. Sokan SZÉP-kártyával fizetik a nyaralásukat.


Egyébként neked mi a szórakozásod? Mire szeretsz költeni?

2023. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

#18


Arra értettem az épelméjűt, aki kuporgatja 12 hónapig a fizezése egy részét, hogy 1 hét alatt elköltse.


Nyilván van egy szűkebb réteg, akinek nem kell spórolnia, akkor is jut rá.


Mondjuk sokan 10 évig nem nyaralnak, aki meg évente 2 millió költ nyaralásra, az már egy panel lakás ára, 10 év alatt.


Ez rohadt sok egy dolgozó embernek.


Persze egy vállalkozónak, aki éves szinten 50 milliós hasznot termel, annak nyilván 2 millió nem pénz nyaralásra.


De nem akarok megtéríteni senkit, mert ha mindenki így gondolkodna, akkor összeomlana a turizmus.

2023. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A haver és a párja pl kamionoznak.
2023. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gyári munkások rácsodálkoznak a világra... :) :) :)
2023. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!