Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Santál, Kiva, Sánel nevek...

Santál, Kiva, Sánel nevek közül melyik a legjobb? Mit gondoltok ezekről a női nevekről?

Figyelt kérdés
Van olyan amelyik tetszik, vagy adnátok gyereknek? Ha igen melyik? Amelyik nem tetszik, miért nem?

2019. aug. 17. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy mi a családnév hozzá.


Kalányos Kiva

Sánta Santál

Rézműves Sánel Kelvinklájn

2019. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Breast ***** válasza:
100%
Nekem egyikse tetszik.
2019. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik egyik sem...
2019. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
C"gany vagy mi teso? Ezek ciki nevek... nem menok
2019. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha cigány vagy akkor tök midegy... Ha nem vagy az és ilyen nevet kap a gyereked, akkpr is azt fogják hinni róla a neve alapján.


Válassz magyar vagy régóta honos nevek közül! :)

2019. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Szandál, Kivagyok, Sántul.


Sámuel,Soma, Simon, Sándor Károly, Keve, Kevin, Kázmér nem jó?

Lánynak meg Kiara/Kíra/Kira,Kitti,Katalin,Klaudia, Csenge, Sáfély, Sára, Szamanta, Szilvia?


Egyébként nemtom ezeket fiúnak vagy lánynak szánod -e;


a Santál (sz-rtál?) Egyébként fiúsan hangzik, a Sánel (Channel- tvcsatorna) az is; a Kiva pedig volt a Megas XLR-ben a csaj. Santálról még Chantall (?) jut eszembe a Fak ju tanárúrból.

Szal ezeket a Santál, Kiva, Sánel neveket amúgy egyáltalán nem adnám. A Santál meg a Sánel teljesen nem jól hangzanak, külföldön lehet, hogy rendben van , de magyar gyereknek itt Mo-n soha nem adnám, ha itt fog élni, ráadásul a Santál ról meg a Sánelről nem is lehet egyből eldönteni, hogy fiú, vagy lány; a Kiva meg nekem túl érdekes , túl egzotikus. Jó, okés, én is írtam ilyen nagyon különleges neveket a felsorolásba, de szerintem inkább abból válassz. :) Én nem szívesen élnék ezekkel a nevekkel, ha külföldi lennék, akkor is nem tudom, mennyire tetszene, még a Kiva az meg olyan túl semmilyen név nekem. Én másikat adnék mind helyett. Ja most látom, írod, hogy női; na mindegy; akkor se adnám, ha utána oda van írva, hogy női. Sose. Se fiúnak, se lánynak nem adnék ilyen neveket. Itt Mo-n tuti nem, a Kivát még pl külföldön se, pl az lehetne helyette Sophie, Sandra, Selina, Klara, Cathleen, Katerine, Kitty, Kinga is pl mondjuk, az tényleg egyébként egy nagyon cool név a Kinga. Kedves , bájos név, és felnőttnek is nagyon cool módon megállja a helyét; ezt a nevet én pl imádom. :):) És szerintem ritka is, össz-vissz 2-vel találkoztam életem során eddig; ja és két külön korosztályban. De egyébként na, szal ja. Szóval amiket te soroltál, kedves Kérdező, abból egyiket sem adnám; nem viselném ezeket a neveket szívesen.

2019. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

*Kivát meg úgy értem, hogy különleges - mint szokatlan -hangzása van, de amúgy olyan lélektelen ez a szó, nem tudok mögé látni semmit, nem tudok oda képzelni semmit, mintha egy valódi ember lenne. Mondjuk ez jobb, mintha tárgyat tudnék hozzá társítani, képzelni; viszont szal

olyan középszerű, unalmas is, nincs benne tartalom, nincs ebben a névben tartalom, olyan közömbös, olyan semleges, olyan üres. Olyan élettelen , lélektelen, olyan semmi az egész. Tehát kábé mintha Semminek hívnád a gyerekedet, vagy nem is neveznéd el. De a másik kettő alternatívádat még ennyire se adnám. Szal ha mindenképpen ebből a 3-ból szeretnél, akkor mégiscsak a Kiva legyen a leg esélyesebb; a másik kettő meg borzasztó, mert "miben sántikál", meg szandál-szerű túlzottan a másik is.

2019. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Indiai/arab nemzetiségű és vezetéknevű ember esetén azt mondom, szép nevek lehetnek. De egy magyarnak? Hát nagyon durván gáz, mindegy milyen vezetéknév után teszed. Ez olyan, mint a Diégó. Diego-ként a megfelelő nyelvi környezetben tök jó. Magyarul? Mi lenne ha inkább nem erőltetnénk az ilyet? Vannak nekünk is passzentos neveink.
2019. aug. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem cigány, hanem tipikusan héber nevek szerintem és magyar vezetéknévvel idétlenek.Amúgy nekem nem is tetszenek.
2019. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a Kiva tetszik, bár zavaró lehet, hogy egyesek szórakoznának vele, pl.: "Kiva(n itt)?". Amúgy valami új autó jut róla az eszembe.
2019. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!