Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Appenről tudtok mondani...

Appenről tudtok mondani tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom valid-e vagy sem a cég. Jól hangzó munkalehetőségeket hirdetnek, de nekem kicsit gyanúsnak tűnik valahogy.
2023. aug. 8. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Abszolút valid viszont aránytalanul sok munkával lehet csak néhány fillért összeszedni és/vagy olyan ritkán esik be munka hogy az is olyan mintha nem lenne. Némi ingyenpénznek persze jó, mert jellemzően olyan munkák hogy fotózz be magyar feliratokat vagy olvass be 10 magyar mondatot (ez a magyar nyelvi része, kb az egyetlen munka típus ahol labdába rughatunk indiaiak/kínaiak mellett.) Ezen túl szinte kezelhetetlenül bonyolult a jelentkezős felület, most is beosztottak valamire de nekem ez már nem ér meg órákat hogy bejelentkezzek 3 helyre amiből 2-n elfelejtettem a jelszavamat plusz letöltsem a legújabb a app-jukat is. Max pár száz esetleg pár ezer Ft aztán hónapokig semmi.
2023. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor inkább keresek valami mást:)
2023. aug. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!