Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívesen önkénteskednék...

Szívesen önkénteskednék hajléktalanszállón. Aki dolgozott ott tudna mondani tapasztalatokat, milyenek a viszonyok ott?

Figyelt kérdés
Milyenek ott az emberek, milyen ott a fegyelem? Mire kell figyelni?

2022. márc. 30. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hugyukba–sz*rukba fetrengenek, és lopják el egymástól a zsömlét. Tisztelet a kivételnek!
2022. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen, de komolyan?
2022. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert gondolkoztam hogy megyek oda segíteni a hajléktalanoknak azért kérdezem.
2022. márc. 30. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a szociális munkások se szívesen dolgoznak ott.
2022. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ordítozás, magukat összeszarás, verekedés, rendőrséghívás napi szinten, tetvek, bőrbetegségek, ágyi poloska, amit hazaviszel, stb. Szerintem nem akarsz ott dolgozni, hacsak nem vagy megszállottságig elhivatott.
2022. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapítvány, az a neve, hogy Csakegyet nonprofit vállalkozás és ők keresztény nappali melegedőt tartanak fenn. Ott lehet önkénteskedni.
2023. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma mentem el egy ilyen alapítvány melegedőjére. Retek, dzsuva, kemény bőr matracokon, vas ágyakon egybezsúfolva 100 hajléktalan. Kulturáltan hörgés, röhögés, artikulálatlan káromkodások. Már akkor és ott tudtam, hogy ez nagyon nem lesz jó, de amikor közölték, hogy 12-24 ezni kéne, ezalatt pedig emelgetni és mosdatni a hajléktalanokat, valamint takarítani utánuk mindent is, mindezt kemény 200 ezres minimálbérért, akkor rádöbbentem, nincs nekem ehhez empátiám. Én személy szerint nem ajánlom, szerintem ilyen munkát is csak az vállal, aki rá van kényszerülve. Önkénteskedni meg... Hát, ahhoz tényleg nagyon terézanyának kell lenni, nem sokan bírják. Én inkább adományoznék, ha segíteni szeretnél. Hajléktalanszállókon csicskáztatni fognak.
ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a munkákat amúgy sokszor azok csinálják, akik maguk is voltak hajléktalanok, és igazából nekik lenne egy jó lehetőség rendezni az életüket, én már csak emiatt sem vállalnám el. Lehet nekik jótékonysági főzéseket rendezni amúgy, azt csak meg kell szervezni és elvinni nekik a főtt ételt műanyag dobozokban a szállókra.
ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!