Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben megyek új iskolába és sikerült egy furcsa osztálytársat kapnom. Fontos tudni hogy művészeti iskolába megyek.

Valószínűleg az évfolyam csoportban talált rám, de rámírt.

A lány nagyon kedves volt eleinte, sokat beszélgettünk teljesen mindennapos dolgokról mint pl művészet, osztálytársak stb.

De így egyik nap nem tudom hogy de elkezdett nekem a problémáiról írogatni. Ezek kib*szott traumatikus élmények voltak minden amit el tudtok képzelni. Ehhez még az is hozzá jön, hogy elküldte nekem a teljesen összevagdosott combját és csuklóját. Tehát konkrétan lefényképezte a hegeit egy vadidegen embernek. Olyanokat írt hogy ő amúgy nagyon agresszív még higybő sokat verekedett.


Ezek engem annyira felkavartak hogy szinte visszaestem a saját depressziómba. Fontos hogy én magyon még akartam nyugtatni hogy mindent leírtam neki hogy én majd itt vagyok neki meg ilyesmik. Aztán megkérdeztük egymást hogy ki hol lakik és kiderült hogy ő abban a faluban ahol a nagymamám. Én meg hülye voltam és kínomban elmondtam neki hogy mi minden 2. Héten lemegyünk falura meglátogatni a mamámat. És hát nyilván megijedtem tőle mert az utcát tudja a házszámot nem. Amikor mentünk a mamámhoz, próbálom rejtegetni a hajam meg az arcom hogy ne ismerjen fel. Tisztára paranoiás vagyok. Szóltam pár osztálytársnak a konkrét traumáit nem részletezve. Ők azt mondták ők nem ilyennek látták, és nem is kaptak hasonló üzeneteket tőle.

Azt majdnem elfelejtettem hogy most le van némítva messengeren. De látom azért hogy rohadtul mérges rám. Félek.



Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Az jó ötlet ha szólok az új ofőnek? Vagy felkeresem a sulipszicholĺgust?

Gimiben van egyáltalán iskolapszichológus?



#iskola #gimnázium #depresszió #osztálytárs #Depressziós ismerős #Depressziós osztálytárs
2023. aug. 8. 21:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tehát HASZNOS válaszokat kérek, trollok kíméljenek
2023. aug. 8. 22:02
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Magad részéről ignoráld és jelezd az ofőnek hogy baj van.
2023. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen normális választ
2023. aug. 8. 22:32
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
És ha megkérdeznéd,miért küldi ezeket neked? Mert te ezeket nem kéred.Bár nem tudom mennyire lehet az ilyenekkel értelmesen kommunikálni.
2023. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Na amikor már elkezdted látni, hogy kattant akkor kellett volna véget vetni a dolognak. Nem leírni privát infókat. Látszik, hogy tapasztalatlan gyerek vagy még de legalább ebből majd tanulsz.

Így csak szépen magadra haragítod, hogy nem válaszolsz neki. Neki is hogyan esik, hogy leírt megosztott veled mindent próbáltál segíteni aztán pedig letojod?.. nem ghostingolni kell hanem leírni neki, hogy figyi ez meg ez van nem akarok többet veled dumálni.

2023. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van. Majd megpróbálok beszélni vele
2023. aug. 9. 10:32
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem dugjatok egy párszor, az segít a depresszió ellen. 😆
2023. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

4-es én próbáltam neki leírni hogy elég, ez engem nagyon felkavar, próbáltam leállítása, de nem állt le.

7-es ez komoly kérdés, és már vagy 100x leírtam hogy q trollok mellőzzék a hozzászólásokat!

2023. aug. 9. 10:47
 9/17 A kérdező kommentje:

Update:ráírtam és bocsánatot kértem tőle .

Ha mérges rám, Mit csináljak?

2023. aug. 9. 12:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a szüleidtől.
2023. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!