Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel, aki magából kikelve azon hisztizik, hogy az ember nem felnőtt 18 évesen, sőt, min. 24 éves koráig gyerek? Nem viccelek, kifogtam egy ilyen idiótát, és halál komolyan azt hiszi, hogy mindenki neki adna igazat.

Figyelt kérdés
U.i.: Nem ismerem személyesen, valami "világ istene" néven hirdeti magát youtube-on, és meg van róla győződve, hogy egy ember sincs, aki szerint a 18 az felnőtt. Tudom, tudom, sok a szabadidőm, miért beszélek hülyékkel, hülye vagyok valszeg én is. Azonban elképesztő, hogy ez nem trollkodik, tényleg ilyeneket hisz. Nem tudom, ismeritek-e. Neki amúgy van valami mentális retardációja komolyan? Nekem viccen kívül úgy tűnik, hogy igen.
2022. nov. 8. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem találkoztam ilyen emberrel.
2022. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ludicrousSpeed ***** válasza:
79%

"Azonban elképesztő, hogy ez nem trollkodik, tényleg ilyeneket hisz."


Kukkants be az ezotéria részlegbe, meg fogsz lepődni.

2022. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.: Rajta kívül én sem senkivel, de meg van róla győződve, hogy mindenki neki adna igazat.


2.: Igazad van + a vallás kategória is megér itt egy misét. :)

2022. nov. 8. 18:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt a GYK-n is van valaki, aki már többször kiírta, hogy ő 28 évesen még gyerek... :)))
2022. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a kontextus?
2022. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez ugyanaz az ember amúgy. :) Szilágyi István haláláról szóló videó alatt élteti azt a mocskot.
2022. nov. 8. 18:37
 7/14 A kérdező kommentje:

Ilyen kommentjei vannak, komolyan ilyeneket hisz:

A 444 lehozott egy cikket a BBC egyik munkássága alapjàn (ami már sokkal komolyabb oldal mint a 444 és mindenféle témában vannak anyagaik) ezen kívül általánoságban a pszichológusok mondjàk ezt. Alapvetöen nem fogsz olyan személyt találni aki felnöttnek nevezne egy 18-20 évest ezért konkrétan mindenkivel kapcsolatban kijelenthetjük hogy ugyanazt gondolják mint én.


Találj te egyetlen személyt is aki felnöttnek nevezi a 20-21 éveseket!

2022. nov. 8. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyeneket még a szülei tartják el, ezért érdekük, hogy gyerekek maradjanak bármi áron.
2022. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem is igy van.

Ha minden 18 évest kidobnánk hirtelen az utcára penz es telefon nelkul, szerinted hány élné túl szülői vagy felnott segitség nelkul?

Egy 24 évesnek szerintem már tobb a kapcsolatrendszere is, es a sütnivaloja is, küldbe is belemerne vágni. De egy 18 aki most bújt még ki a toháshéjbol es agyilag ott tart hogy hu ez meg az milyen menő?

2022. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*külföldbe
2022. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!