Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a magyar...

Mi a véleményed a magyar Tiktok közösségről?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Olyan, mint a youtube. Van ami tök érdekes, meg rendben van, de a java az trash.
2023. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Amúgy én szeretem a Tiktokot, csak valóban sok a trash(szemét)

illetve senkit nem akarok megbántani, de engem zavar, ha valaki a gyermekeit mutogatja liveokban (élő adásokban).

2023. aug. 10. 20:11
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem fogok ideírni nevet/neveket, mert nem akarok személyiségi jogokat sérteni, de van egy vallásos apuka, aki a csalàdjàból él meg.


A nézők indokolatlanul sok pénzt küldenek a teljesítmény nélküli élő adàsokra, csupán azért mert szerepel benne egy aranyos kislàny.


Hányinger.

2023. aug. 10. 20:19
 4/17 A kérdező kommentje:
A travikat tiltottam, és a promós only fanses Juditokat is.
2023. aug. 10. 20:20
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem ertek hozzá semmit csak nézek pár röpke videot. Csak zavaro hogy valamikor nincs is vége a sztorinak. Pl.mutatnak egy pusztát.mutatják mutatjàk vàrom hogy mi lesz aztán semmi. Vége.

Vagy amikor az eredményt nem làtni.

Pl.egy nő hajat fest sminkelni nezd de azt hogy kész a haja vagy a smink es milyen lett azt meg nem mutatjàk.


70%-ban kicsinál a tiktok ilyenek miatt, es még mindig nem tudom hogyan pörgethetek egy video végére.

2023. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
60%
Sok jó és hasznos információval szolgál, ha a megfelelő embereket jelölöd be a te érdeklődési körödből. De van sok hülyeség is. Egyszerűen lapozd el.
2023. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon sok rendes embert is látok, akik tényleg értelmesek és konkrét témája is van az élőknek. Miattuk lettem függő.:D
2023. aug. 10. 20:22
 8/17 anonim ***** válasza:
*sminkelni kezd
2023. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van. :D
2023. aug. 10. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek többsége egyszerűen nem tud mit kezdeni magával jó dolgában, ezért van tele annyi bődületes baromsággal az az oldal.
2023. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!