Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény szavazás! Mi a...

Vélemény szavazás! Mi a véleményetek a magyar-angol youtube közösségről?

Figyelt kérdés

Tudom tudom...

Több ezer kérdés van a GYK-n ilyen dologgal kapcsolatban

DE én is megkérdezem!

Kifejezetten PewDiePie-ról és más ő fajta videósokról

Magyaroktól pedig minden érdekelne amit mondtok

Kit tartatok önzőnek?

Pénzimádónak?

Van akt tiszteltek?

Ha esetleg néztek valakit vagy valakiket miért pont őt/őket?

Én szivesebben nézem a külföldi videókat mert teljesen más a stilusa mindenkinek.

Esetleges hibákért elnézést

Kérlek normálisan fejezd ki a mondanivalód

Köszi :3



2016. máj. 4. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

PewDiePie-t régen néztem, még mielőtt elszállt volna magától.

Régebben játszott, mióta szinte csak vlogol nem nézem, mert az már nem érdekel.


Ha mindenképpen az ő kategóriájánál kell maradni, akkor Markiplier-t és JackSeptickEye-t tudnám kiemelni.


Ezek közül is Jack-et tartom a legjobb videósnak a kategóriában. NAGYON lelkiismeretes, pontos és őszinte.

Nem csak a játékos videóit, de a vlogjait is jó nézni, mert őszintén beszél a dolgokról és főleg a nézőkről.

Ő tipikusan az a youtuber, aki mindent a nézőknek köszön meg, és mindent értük tesz, nem a pénzért, vagy hasonlókért.


Magyar játékvideósokat régebben néztem, de úgy igazán normálissal nem találkoztam, így az itthoni youtube nálam kimerül nagyjából 3 csatornában, akik szerintem nézhetőek.

2016. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van!

Én Mark-ot és Jack-et is nagyon szeretem de egy dolgot sajnálok

Hogy sokszor nincs időm nézni őket

Matt-et és Ryan-t is ilyen kategóriába tenném

Viszont Daniel halála nem kicsit megviselt

Akaratos vicces életvidám volt és emellett fiatal is aki nagyon sokra vihette volna még akár a youtube terén akár az élet más oldalain

Nyugodjon békében...


Boni

2016. máj. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!