Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség a baráti...

Mi a különbség a baráti kacérkodás és a testi vonzalom között?

Figyelt kérdés
Kettő vezetőt hallottam korábban beszélgetni. Egy nőt és egy férfit. A nő komolyan megkérdezte az ellentétes nemű irányító személyt, hogy:”voltál fodrásznál?” Másik erre kacéran válaszolt, hogy: “ott is…” Igazából, mindketten foglaltak, de voltak olyan pillanatok, mikor közösen terveztek titokban. Nagyon jó viszonyt ápolnak a mai napig, pedig már külön munkahelyen dolgoznak.Ha a magánélet nem mérvadó egy munkahelyen, de a cégnek az irányítása függhet tőle, akkor ha felvállalják a viszonyukat, akkor talán minden máshogy alakult volna. Azért keresem a választ, mert komolyan elmentek a titkok őrzéséig messzire, emellett nem tudok különbséget tenni a baráti csipkelődés és a vonzalom között, mert én pl. mindenkivel rendes vagyok. Mi a különbség a két fogalom között?
2023. aug. 12. 21:46
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem a baráti kacérkodáshoz kell testi vonzalom is. Az indok egy másik dolog, ha csak barátként "hülyülsz" az csak kacérkodás, ha kölcsönös a vonzalom és mindenki szingli/össze akar jönni a másikkal, akkor az már nem csak az.
2023. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi minősül baráti kacérkodásnak, mi a testi vonzalomnak? Fontos a saját szemszögemből.
2023. aug. 12. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
testi vonzalomnál többet is csinálnak mint kacérkodás
2023. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1#: Köszi! Várok még válaszokat, mert magam szemszögéből fontos, mert mindenkivel egyformán viselkedek, de humorosan is.
2023. aug. 12. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondhat bárki bármit, egy neked nem tetsző emberrel nem kacérkodsz, sem barátilag, sem máshogy.


Vonzalom vagy van, vagy nincs. Azt pedig mindenki érzi, hogy a másik hogy viszonyul hozzá, vevő rá vagy sem. Ha vevő rá, akkor biztos nem közömbös a másik. Ez nem jelenti azt, hogy a farkadba ugrana, csupán vonzó vagy számára.

2023. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Ezt belül érzed. Ha az illetőre gondolsz, és a szíved környékén érzed azt a kellemes melegséget, akkor baráti kacérkodásnak képzeld el. Ha viszont a gyomrodban esetleg lejjebb, szó szerint ugrik a gyomor kissé és az a kellemes elárasztó melegségérzet onnan jön, akkor testi vonzalom. Mindkettőt gyakran tapasztalom, így tudnám megkülönböztetni.
2023. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 12. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor kacérkodik az ember ha van mögötte vonzalom. És ahogy az 5ös is írta ez nem azt jelenti hogy dugnak, csak vonzódnak egymáshoz.
2023. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. aug. 12. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy baráti kacérkodás. Vagy flörtölsz vagy nem. Ha jól értem szeretők voltak, akkor pedig nincs mit magyarázni
2023. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!