Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mielőtt majd még meghalok...

Mielőtt majd még meghalok tudjak megbocsátani!?

Figyelt kérdés

Az embereknek akikkel összehozott az élet a sors a bátyámnak a szüleimmnek(önzőek mindegy volt nekik csak gyerekeik legyenek bármi áron főleg anyámnak de apámat sem érdekli ez a része ami nekem fáj rettentően!!!)de még a rokonaimnak sem tudok megbocsátani egyszerűen gyűlölöm utálom a kinevetést azt, hogy körbe röhögik a nem egészséges és ép embert azt amikor a gyengeségeimet kihasználják, kihasználták és uralkodni akarnak én rajtam meg félemlítettek bántottak támadtak és stbk

Ráadásul nem vagyok egészséges tudni lehet az itteni gyakori kérdéses kérdéseimből,hogy egy beteg sérült emberke vagyok!!!



2023. aug. 12. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen mindegy hogy úgy halsz meg hogy megbocsájtasz vagy úgy hogy nem, ugyanis meg fogsz halni.
2023. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megbocsátani nem kell, továbblépni viszont célszerű.
2023. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani nem lehet elhatározásból, ha nem érzed azt, hogy megbocsátottál, akkor ez van, nem kell erőltetni.
2023. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem tudok megbocsátani

De ha viszem át a másvilágra a túlvilágra a fajdalmaimat annak van valamilyen jelentősége,hogy dühvel haraggal megyek át a mennyek országába,vagy a pokol országába!?

2023. aug. 12. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet aztán nincs is semmi, szóval ¯\_(ツ)_/¯


De ha ennyire aggaszt a kérdés, akkor keresd fel az illetékes vallási vezetődet (pap/rabbi/boszorkánykör feje) és kérj tőle spirituális útmutatást.

A gyk nem a legjobb hely erre.

2023. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jobb ha nem mérgezed saját magad haraggal. Sok emberrel az a probléma, hogy azt gondolja, hogy a megbocsájtás egyenlő azzal, hogy továbbra is az életed részei lehetnek. Megbocsájtanod SAJÁT MAGAD miatt kell, nem a másik fél miatt. A mentális egészséged legyen az első!
2023. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd ha az ember fogyatékkal él ez mindig megtörténik. Próbáld meg elnézni. Megbocsájtani nem kell, de elfogadni lehet.
2023. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!