Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alacsony lányok is vonzóak?

Az alacsony lányok is vonzóak?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy egy férfinek magasnak kell lenni. De mi van akkor, ha a lány túl alacsony?

2023. aug. 13. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2023. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%

Vannak magas férfiak és nők, vannak közép magasak, alacsonyak nagyon alacsonyak és a többi..

Mindenkinek megvan a maga párja magasságtól függetlenül, csak valaki egy magas ember személyében találja meg ezt a párt, van aki pedig nem.

Olyan nincs, hogy kell lenni.. Ahhoz kikéne írtani az összes nem magas férfit, az pedig tömegmészárláshoz vezetne.. Kirekesztéshez..

Ahogy már az se elfogadott, hogy az ember színe fehér, mert zsidózni se szép dolog, nem mondhatod meg, hogy milyennek / kinek kell lennie egy embernek, mivel nem vagy teremtő státuszban.

2023. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Én egy alacsonyabb lányba vagyok szerelmes már nagyon hosszú ideje. Semmit nem számít a magasság. Számomra egy szép arc mindennél többet ér.
2023. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Vannak páran, akiknek nincs ezzel problémája, de a legtöbben elvből elutasítanak azzal, hogy túl alacsony vagyok, anélkül hogy mondjuk képet láttak volna rólam. 158cm vagyok amúgy.
2023. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
3-as vagyok. Miért vagyok lepontozva??? Nem egy kórosan alacsony lányról beszéltem.
2023. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
#5 Mondjuk azért mert úgy beszélsz a barátnődről, mintha csak nagy nehezen elfogadnád az alacsonyságát, azért mert szép az arca... Tehát téged ugyanúgy zavar, hogy alacsony a lány, csak mivel legalább szép arca van, így kénytelen vagy elfogadni.
2023. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

"Mondjuk azért mert úgy beszélsz a barátnődről, mintha csak nagy nehezen elfogadnád az alacsonyságát, azért mert szép az arca... Tehát téged ugyanúgy zavar, hogy alacsony a lány, csak mivel legalább szép arca van, így kénytelen vagy elfogadni."


Ezzel a dumával nagyon rácsesztél. Voltak szép arcú magasabb lányok is, akik többet szerettek volna tőlem. De mivel voltak közös dolgaink és megbízunk egymásban, nincs szükségem senki másra. Nagyon szeretem.

2023. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 gabor49 ***** válasza:
igen nekem kimondottan a pici vekony lányok jönnek be 49/f
2023. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a 8- aska mondja.

Pici alacsony lányok, de csak akkor, ha pici, marokba illő kemény kis popsijuk van.

2023. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Miért ne lennének vonzóak?
2023. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!