Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általában miért nem bevállalós...

Általában miért nem bevállalósabbak a válaszolók ezen az anonim fórumon sem? Mi lehet a motiváció?

Figyelt kérdés

Leírom, hogyan értem. Természetesen NEM szex szempontjából, ezért nem abba a kategóriába tettem.


Például valaki feltesz egy kérdést, hogy mi volt a legcikibb történeted, vagy mi volt a legkellemetlenebb eset, ami veled történt - ezekre alig érkeznek válaszok. Most nyilván nem olyasmire gondolok, hogy "megöltem anyósomat, de mindenki azt hiszi hogy baleset volt", de úgyse jönne rá senki arra, hogy konkrétan kivel történt. Vagy annyira szégyellnivaló esetek lehetnek, hogy ide sem merik kiírni?


Tehát még egyszer: nem a konkrét történetre vagyok kíváncsi, hanem, hogy milyen okból nem merik itt sem leírni ezeket a sztorikat. Sokszor még a suliban történt csínytevéseket sem.


Én például azért nem szoktam, mert nem történtek velem ilyen "marhaságok" amelyek érdekesek lennének.


2023. aug. 13. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert elolvasol itt egy kérdést nem muszáj rá válaszolni :) még ha nincs rá okod akkor sem. Sajnos a többség akkor is válaszol, ha nincs ra oka :)
2023. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Félnek, hogy rájuk ismernek.
2023. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért nem szoktam, amiért te sem. Mi volt a legcikibb élményem... szocfóbiásként azt is cikinek találom, hogy köhögnöm kellett a buszon. Szerintem akik a balhékat csinálták, nem itt lógnak.
2023. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!