Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy mozi film megnézéséhez...

Egy mozi film megnézéséhez miért öltöznek jelmezbe/adott témához?

Figyelt kérdés

Egy sima mozizáshoz miért öltöznek be az emberek?

Nem színházba mennek vagy valami elit eseményre, csak egy lepukkant plázás moziba 2000 forintért.

Pl a Barbie filmhez pinkbe öltöznek/ Barbiet cosplayelik.

Mi ebben a jó?


2023. aug. 14. 06:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Mert poén?


Őszintén nem sok kiöltözés van abban, hogy rózsaszínt veszel fel.

2023. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert feltehetöen egyébként is így mennek el otthonról
2023. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Mert tinik és még gyerekek fejben, ezért nekik ez jó poén. Felnőtt fejjel meg inkább röhejes, de ez van, el kell fogadni, hogy a korosztályok eltérnek egymastól :D
2023. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Neked miért fáj, hogy jó páran így öltöznek? Azonosulnak a filmmel. Legalább valami szín is kerül az egyébként totál szürke napokba.

Az elmúlt 15 évben nem emlékszem, hogy volt-e olyan mozifilm, hogy kiöltöztek volna rá, azonosultak volna vele, mint most pl. a Barbie-val. Tudsz ilyet mondani? Vagy esetleg, mikor Harry Potter láz volt, láttál valakit is ilyen jelmezben?


Komolyan, egyeseknek már az is fáj, ha valami totál eltér a hétköznapoktól és nem árt vele senkinek.


Kérdező, ezzel valakinek is ártottak az emberek, hogy pinkbe öltöztek egy film erejéig?

2023. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
#4 mondjuk elég unalmas élete lehet annak, akinek egy rózsaszín szett viselése az év fénypontja, de nem vagyunk egyformák.
2023. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

#5

Most te miről beszélsz? Rengeteg nő hord pinket hétköznap is, de gondolom van, aki csak erre az alkalomra öltözött így. A kérdezőnek az fáj, hogy sokan most a filmre beöltöztek rózsaszínbe.. és akkor most mi van? Őt kérdezd, hogy neki miért fáj, hogy így öltöztek be a nők.

2023. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%
#6 az volt a kérdés, hogy mi ebben a jó? Én azt írtam, hogy tiniknek, gyerekeknek jó poén beöltözni ilyen alkalomra. Egy felnőttől viszont elég infantilis dolog, valljuk be. Persze ettől függetlenül én leszarom, ki mibe megy filmet nézni :D
2023. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

#7

Figyelj, maga a film szerintem nem gyerekeknek való, hanem felnőtteknek. Én a 90-es években voltam gyerek, imádtam Barbie-zni. Felnőttem. És mi abban az infantilis, hogy felveszek egy Barbie feliratú felsőt egy pink szoknyával? Tudod, felnőtt egy generáció, aki már Barbie-zott gyerekkorában és mi van, ha ez a szeretete megmaradt felnőtt korára is? Talán baj? A sok felnőtt férfi aki legózik, makettozik, távirányítós autóval játszik, vagy a telefonját nyomkodja lövöldözős játékot játszva..stb. az nem infantilis akkor szerinted?


Egyébként pedig felnőtt 30-40-es nők hobbija a Barbie-gyűjtés. Más, meg mást gyűjt. Ez miért lenne baj?


Te már azt is bajnak gondolod, ha farsangkor, vagy Halloween-kor felnőttek beöltöznek, csak azért, mert a beöltözés szerinted csak gyerekeknek és tiniknek való?

2023. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%

“A sok felnőtt férfi aki legózik, makettozik, távirányítós autóval játszik, vagy a telefonját nyomkodja lövöldözős játékot játszva..stb. az nem infantilis akkor szerinted?”


De, az is az. Nem is járnék ilyen emberrel, nem egy nagy gyereket akarok társnak. Sokaknak vannak feldolgozatlan gyerekkori traumáik vagy valamilyen okból megrekedtek egy gyerek szintjén, én szerencsére nem, ezért számomra ezek fura és infantilis dolgok. Halloweeni buliba beöltözni azért más, mint egy filmre beülni.

2023. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

#9

Ha neked ezek infantilis dolog, akkor a te elvárásaidnak mi az elfogadható felnőtteknek szánt hobbi, szórakozás?


Tudod, attól, hogy felnőtt leszel, még nem kell elhagyni a gyerekkori szórakozásodat, csak azért, mert felnőtt lettél. Ha elhagyod, hagyod magadból kiveszni a gyereket és onnantól kezdve csak egy depresszív, megkeseredett, búvalbaszott átlagos felnőtt ember leszel, aki soha semminek nem tud örülni. Ez látszik is a viselkedéseden.

2023. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!