Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mártírok cimű film megnézése...

Mártírok cimű film megnézése után elgondolkodtam azon hogyha valóban úgy megkínoznának engem vagy akár más lányokat túl élném? Vagy ha nem is én is át mennék azokon a stádiumokon amik a filmben vannak? Jézus is mártír volt?

Figyelt kérdés

#mártír #Mártírság #Mártirokfilm
2020. okt. 30. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:
9%

Nem làttam ugyan a filmet de ezen en is agyaltam hogy miert kellett Jezusnak szenvednie. Miert a halàlal az emberiség "felmentése",meg ilyenek csupa negativ kin az egész.


Kb arra jöttem rà hogy lehet mert ha minden sinen lett volna es öröm jokedvet varazsolt volna az emberiegre meg szeretet békét jolétet stb, akkor fenn sem maradt volna a hit kérdése.

Mert pl a tv ben hirekben is csak az megy es csak az mozgatja meg az emberiséget ha baj van. Balesetek haboru virus.

Csak a negativ az ami tettekre vagy hitre sarkall. Szoval ha olyanokat mutogatnànak hogy minden rendben annak nincs hirèrtéke.


Szoval ilyen logikàval Jézus nem mártir volt hanem csupan ezzel az eszközzel tudott csak hatni az emberiségre hogy ö most kinozva van meghal meg stb.


Mert valojaban pozitiv szellemiségü emberek sikereket szerencsét elöre lépést gazdagsàgot vonzanak be es nem másoktol vagy az élettöl a kint es a pofonokat. De nem is kerülnének bele a Bibliàba igy.

2020. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Jézust ne keverd ebbe a filmbe. A Mártírok arról szól, mennyire megváltozott tudatállapotot tud elindítani az elviselhetetlen fájdalom, és igen, a nők sokkal ellenállóbbak. A szülést némely férfi nem bírná, és elpusztulna bele, még egy náthát sem bírnak lábon kihordani. Próbálj elvonatkoztatni a vallástól és úgy nézni a filmet, ami egyébként egy egyedülálló remekmű.
2020. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!