Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért válok minden közösségben...

Miért válok minden közösségben nevetség tárgyává a fiatal férfiak szemében? Ezek miatt a dolgok miatt lehet?

Figyelt kérdés

-Torz a külsőm

-Alig beszélek valakivel csak ha fontos akkor szólok másokhoz, ha kérdeznek tömören és halkan, határozatlanul válaszolok

-Önbizalomhiányos vagyok, és nem nagyon érdekelnek azok a dolgok amik a többi fiatalt, közös témáim se nagyon vannak velük. De tartják is a távolságot tőlem, hátam mögött meg jól összesúgnak a hátam mögött egymással meg vicánholnak rajtam


Ezt tapasztaltam már középiskolában, egyetemen, és most a munkában is tőlük, de ezek miatt a dolgok miatt lehet ez, vagy esetleg valami más?


2023. aug. 14. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:
27/F
2023. aug. 14. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Nekem az a kérdésem lenne, hogy miért érdekel, hogy mit gondolnak rólad? Maradjon meg nekik, hogy mit gondolnak.

A második pedig, ha így viselkednek veled, miért barátkozol velük? Maradjon meg munkatársi kapcsolatnak és kész. Aki meg jófej veled, azzal lehet barátkozni.

Meg keress olyan embert akit az érdekel ami téged .

2023. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Én ez alapján semmi információt sem tudtam meg rólad azon kívül, hogy komoly gondolattorzításaid és megfelelési kényszered van. Valószínűleg gyerekkortól kezdve olyan volt a környezeted, hogy senki nem támogatott, inkább csak lehúzott.

Ha érzed, hogy van valami gond, akkor miért a megúszást választod mindig? Ide kiírni kérdést is a megúszásra jatszók "megoldása". Miért nem kezdesz el tényleges önismeret tanulni és gyerekkortól kezdve feldolgozni a traumáidat, ami ide vezetett, ahol most tartasz?

Lehetne előtted még minimum 50 év boldogan élni.

2023. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!