Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hany eves korig jelentkeznetek?

Hany eves korig jelentkeznetek?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok, nemsoka 24 es most allok ugy h eltudok menni tanulni

Szineszetet ti probalnatok ebben a korban vagy mar keso?


2023. aug. 16. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágj bele most, egyáltalán nem késő még.
2023. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem munka mellett nem lenne energiám :( Persze nálam aztán nem nehéz energikusabbnak lenni... szóval én csak addig/akkor jelentkeznék, ha közben eltartana valaki.
2023. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség...

Rengetegen járnak felnőttként iskolába, sokszor munka ÉS gyerek mellett. Mindennapos jelenség hogy valakinek már van munkahelye, és azért megy pl alap vagy mesterképzésre, mert így előrébb tud jutni a már meglevő munkahelyén. Ki nem tudsz öregedni a tanulásból, és munka mellett is sokan csinálják (pont ezért vannak levelező képzések)

Sok sikert!

2023. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én semmilyen korban nem próbálnám a színészetet, kis országunkban sajnos nem a színészeknek áll a világ. De ettől függetlenül szerintem nem késő 23 évesen elkezdeni, ha ez a vágyad.
2023. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-20 év múlva sem késő.
2023. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen en is talan ezert gondolkodtam ennyit rajta, mert mindig ugy voltam vele inkabb dolgozok, nem akarok szineszkent szenvedni se, ha esetleg nem kapok munkat stb, viszont par japja bennem van h egy eletem van es 40 evesen nehogy bekapcsoljak h jajne

Meg gondolkodom az biztos…ahogy lattam pesti magyar sziniakademian meg nem kestem le a jelentkezest

2023. aug. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!