Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentkeznétek erre a programr...

Jelentkeznétek erre a programra (nyári munka Amerikában)?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó, a Campleaders programra, amire most van ösztöndíj támogatás. Sosem voltam még Amerikában és nem is látok rá sok esélyt, hogy más módon eljuthatnék. Mindig vonzott Amerika vagy egyáltalán külföld, szerettem volna külföldön tanulni stb., de sosem volt rá pénzem és a közeljövőben biztosan nem is lesz. Viszont ez egy jó lehetőségnek tűnik, így.

Viszont eddig mindenki megpróbált róla lebeszélni, mert hülyeség, kuli munka, egy táborban kell rohadni egész nyáron, minek mennél ki dolgozni, nem sok idő maradna utazni stb. és ez elbizonytalanít. Más programom nincsen a nyárra, szóval ha itthon maradnék, akkor kb. itthon ülnék egész nyáron, esetleg diákmunkáznék vagy nyelvet tanulnék, de semmi egyéb.


2022. febr. 27. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tapasztalatnak és élménynek tökéletes.
2022. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Ha mész akkor szólsz nekem légyszi? Legjobb barátom múlthéten sikeresen szóbelizett, már csak a várost kell kiválasztania.:)

Én tuti mennék, csak sajnos nem merek megszólalni sem angolul, csak németül..😆🤣😅

2022. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Lányom egyetemi évfolyamtársa volt. Egy táborban mosogatott külföldiek között végig. Sehová nem jutott el, a nyelvtudása nem fejlődött semmit. A tábor mindentől messze volt. Hazafelé jövet, amíg várt a repülőre, New Yorkban eltöltött fél napot.
2022. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Óvodapedagógus ismerős lány volt kint 3 éve 12 hetet. Folyékony angol tudás kell (kölykök miatt nem árt a szleng ismerete sem), van több interjú, ha értesz sporthoz, van gyerekekhez köthető végzettséged vagy folyó tanulmányod, akkor jó esélyekkel indulsz. Neki nagyon jó volt, csináltak egy halom programot, volt mindenféle beosztásban és jó barátságokat kötött. A 12 hétből az utolsó 2 hetet utazgatta, amit keresett azt majdhogy nem el is költötte, de azt mondta megérte, mert az élmények miatt ment.
2022. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez a program csak a support staff pozíciókat támogatja, magyarul nem a gyerekkel kell foglalkozni, hanem a konyhán, mosodában stb. kell dolgozni. A nyelvtudásom megvan, azzal nincsen gond.
2022. febr. 28. 16:41
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
3. vagyok. Én azok után amit a lányom diáktársa mesélt, nem mennék, mosogatni otthon is lehet.
2022. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó, de egy amerikai gyerektáborban, külföldiekkel együtt még is más mosogatni, nem?
2022. febr. 28. 16:51
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mert akik akkor ott voltak, angolul is alig tudtak, a munka sok volt, nem volt idő kapcsolatot kiépíteni vagy barátkozni.
2022. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is volt egy barátnőm, ő egész nyáron konyhai kisegítő volt, olyan sebes volt a keze mikor hazajött, hogy nem hittem el. Egész nap dolgozott, semmit nem ismert meg Amerikából. Ne így akarj elmenni, ez nem lesz nyaralás, inkább csak elidegenít az országtól.
2022. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Más lehetőségem nincsen eljutni Amerikába, valószínűleg nem is lesz.
2022. márc. 1. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!