Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudom soha egy...

Miért nem tudom soha egy huzamba átaludni sose az éjszakát? Mindig felébredek, nagyon zavar. Miért alszok ilyen rosszul? A szobát is pedig rendesen kiszellöztetem! 19L

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ennyi és ilyen minöségő alvással csak ugy tudok friss maradni hogy megiszok két kávét meg 2 colát és akkor ugy kihuzom este 6-ig hogy nem vagyok fáradt. Utána megint fáradt vagyok. Max. ha elmegyek valahova bulizni akkor nem vagyok fáradt egyébként mosott szar vagyok.

2023. aug. 18. 05:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

1. Mozogj (mindegy hogy mikor, de a lényeg hogy fizikailag is fáradj el)


2. Lefekvés előtti fél/ 1 órában már ne használd a mobilod


3. Ha lehet éjszakára legyen nyitva az ablak


4. Ha van valami, ami miatt szorongsz, vagy stresszelsz, akkor azon dolgoznod kell (nálam pl ilyen eredetű a problémának)

2023. aug. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sokat vagyok kinn és mozgok is de igy se megy az alvás...

Ablak is nyitva van.

Elalvás elott fél orával nem használom már a mobilomat. 10 kor leteszem a mobilt sot gyakran már 9 kor is.

2023. aug. 18. 06:19
 3/12 anonim válasza:
52%

Belső szorongás.


Relaxálnod kell.


[link]

2023. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk lehet nem kellene teleb_sznod magad napközben liter kólával meg kávéval...
2023. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Kave cola jah
2023. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kv meg kóla után nem csoda, ha nem tudsz aludni. Egy 19 éves szervezetnek marhára nincs rá szüksége
2023. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
kávé, kóla? ejhhh
2023. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor ittam rendszeresen kv-t, én is felkeltem rendszeresen éjszaka.

Reggel meg úgy néztem, mint aki nem aludt soha.

Ha lehet, szokj le róla

2023. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Állj le a speed-del
2023. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy nyugodtan pontozzatok le, nekem nagyon jól bevált, hogy leálltam a kávéval, cukros löttyök fogyasztásával, alkoholokkal. Végig aludtam az éjszakákat és nappal sokkal kipihentebb voltam. Nem volt az az egész nap el tudnék aludni érzésem.


Ami még fontos mellé a vitamin bevitel, sok zöldség, gyümölcs fogyasztása. Nekem olyan 1-2 hétbe tellett mire átállt a szervezetem, az emésztésem is rendbe jött.

2023. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!