Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért beszélnek annyit?

A nők miért beszélnek annyit?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 10:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10 Ez jól hangzik, de nincs így. Eleve sokkal több a pletykás férfi, és a nőket is érdekli mitől megy a motor, főleg ha olyan társaság van. Az lehet csak igaz hogy nőben több olyan van aki folyamatosan a szépítkezéssel van elfoglalva, de hát a nők felé elvárás a smink, a főzés, és a többi.
2023. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%

#11 kivételek minden nemben vannak, én általánosságban írtam. Biztosan van sok nagy dumás hapsi is, és sok csendes nő.

Abban egyet érthetünk, hogy a technikai dolgok inkább a férfiakat érdekli, a beszéd, kommunikáció pedig a nőket. Főiskolákon, egyetemeken a szakokat ha megnézed az kellően reprezentálja kit mi érdekel, és hány nő van IT vagy mérnök szakon, és hány idegen nyelv, kommunikáció szakon.


A szépítkezés az egy másik téma, abba inkább bele se kezdek. Na jó, de csak mert felhoztad.

A pasik felkelnek, megmosdanak, ez kb. 5-10 perc és máris készek. Nem érdekli őket se a hajuk állása, se egyéb külsőségek. Sokat még a ruha esetleges gyűröttsége sem. Majd kirugódik nap közben.

A nők csak a ruhán képesek fél órát vacakolni, hogy mit mivel, jól áll-e, stb., és előtte foglalt a fürdő legalább egy órát.

Kivételek persze itt is vannak, ismerek is nem egyet, aki tip-top nő, pörög, forog, és negyed óra után indul is. Egyszerűen ügyes, gyors és nincs smink igénye sem. Natúr szépségek léteznek manapság is. Szóval nem igénytelen, és emiatt gyors. Csak életmód, jó gének, jó állagú és praktikus frizura, stb. kérdése ez is.

2023. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól el vannak intézve, akkor nem beszélnek annyit.

Ergo, mit is pótolnak a beszéddel?...Na mit ?

2023. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

Rengeteg tanulmány van, hogy mindig túlbecsülik, mennyit beszél egy nő. Faszi kivág egy félórás beszédet, 5 percig beszél a nő, és mindenki úgy érzi, a nő dominált.


És nem a baszáshiány miatt van ez is, lúzer, nem minden a csoffadt kis pöcsödről szól.

2023. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

14 Egyetértek. A túlbecsülést személyesen tapasztaltam néhány nagydumás férfinél. Kb 3 percre van kalibrálva a figyelem határuk, ezt meghaladó másokra figyelést az örökkévalóságnak érzékelnek.

(Megjegyzem egyikük napi többször elment és utána még jobban beszél :)


Persze néhány nő is nagyon sokat beszél. Mindegy ki csinálja, a lemezek ismételgetése a legfárasztóbb, mikor ugyanazt a sztorit 50-edszer hallod.

2023. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

#15 most a szeretőidről beszélsz? És szex közben is nyomták a rizsát? 🙂

Hagyjuk már ezt a férfiak többet dumálnak bullshitet.

Lehet, hogy a pasik 3 perc figyelemre vannak kalibrálva, mert ezt ők egymás közt megszokták, hogy egy sztori nem több két percnél. Ebbe a röhögés is benne van.


Anyósom szokott úgy történetet mesélni a náluk töltött vasárnapi ebédnél, hogy mindig nagyon messziről indít, aztán közben kitér minden másra is, hogy a szomszéd Pista, igen az, aki beszólt a múltkor a virágok miatt, tegnap mit mondott az inflációról, még azt is megtudom, kire szavazott a felesége, és hogy a postás hogy sérült le, ki helyettesíti, hogy behívta kávézni, és miket tudott meg tőle, szóval masszív 20-25 perc rizsa, és annyi a sztori vége, hogy leértékelve vett egy újabb ridikült pénteken. Aztán csodálkozik, hogy senki sem kér repetát, mindenki leszedálva, üveges tekintettel bámul maga elé. Vagy nézi az üres borospoharát. Jaj, drágáim, elfogyott a bor? Jenő, miért nem figyeled, és töltesz újra? És még a legjobbat nem is meséltem! Képzeljétek mi történt..🙄


És ezek után te teljes meggyőződéssel azt állítod, hogy a pasik beszélnek többet?? 😠

2023. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Biztos vagyok benne, mindenkinek van legalább egy ilyen nőismerőse, akitől ha megkérdez valami egyszerű dolgot, a bermuda-háromszöghöz hasonló időspirálba kerül, és rámegy alap hangon fél órája, míg sikerül szabadulni. De azért a pasik dumálnak többet, ahha..


16-os voltam

2023. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15, magadból indulsz ki gondolom. Te vagy a szeretőtartó. Nekem a párom beszél állandóan, és azért írtam le ezt a sztorit, mivel a nőkbe kezdett beleállni az egyik hozzászóló, és kezdte pedzegetni az egyik mániájukat, hogy ja a nő nem szexelt eleget akkor ezért lehet alázni biztos azért me megszólalni, ha meg szexelt, akkor az a bajotok minek szexel biztos csak szerető lehet. Pedig sok hallgatag befordult nő épp hogy ha van párja és szerelmesek (nem csak szex te barom), akkor sokkal többet beszél és csacsog.
2023. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17, ja mert pasiknál nincs ilyen.... Komolyan nem tudom hol élsz te. Vagy a pasik csak a nőknek lökik a rizsát azért tapasztalom? Rohadtra lelőhetetlenek mindig mindent végig akarnak mondani és ha a nő megszólal rohamot kapnak.
2023. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18 ja, és ha egy idióta a nőket támadja, hogy kielégítetlenek, az elég ok, bedobd a párod, mennyire egy szóf.só napi több elélvezés után is.. értem, bár kicsit többet tudtunk meg, mint akartunk 😄 amúgy meg részvétem hozzá, ha tényleg ilyen. Mondjuk te választottad, szóval szavad sem lehet rá. Nem is értem ezt..

Azt aláírom, hogy ez teljesen független a kielégítettségtől, feleségem mondta, mindig ilyen volt az anyja is.

Semmi összefüggés sincs a szex és a túlzott beszéd közt.

De ahogy írtad a nők nagy részek csak csacsogni szokott, az érdemi infó minimális.

Amúgy meg minden fontos dolog belefér két percbe is. Ami ezt nagyban túllépi, arra figyelni is kár, mert csak rizsa.


17-re, szóval szintén neked: nézd, munkám miatt sok férfi kollégám van, egyik sem szokott csacsogni, max ebédnél van, hogy belemélyedünk valamibe jobban. De amikor bemegyek a hr-re, a nőkhöz, onnan alig szabadulok, pedig ugyan az a dolgom, mint a többi részlegen is, ahol 5 perc alatt végzek. Még a tárgyalásaink hossza is több a női ügyfeleinkkel. De ezt én nem támadásként írom, valakinek jól áll ez a csacsogás is.

Biztosan vannak ilyen pasik is, de az átlag teljesen más, célratörően fogalmaz és rövidre fogja a dolgot. Pletykálni meg szinte sohasem hallottam egy férfit sem, kivéve szegény apósomat, de ő alig jut szóhoz, bár akkor se jól használja ki. A gyárban a munkások, na azok pletykálnak. Ez a jelenség a műveltség növekedésével csökken.

Szerintem te vonzod ezeket az alakokat, biztosan jól nézel ki, és így akarnak imponálni. 🙂

2023. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!