Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy egyrészről majd megőrülök, hogy emberekkel beszélgethessek másrészről pedig legszívesebben mindenkivel megszakítanám a kapcsolatot és életem végig csak annyit beszélnék amennyit muszáj?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban eléggé gyakran változtak az emberi kapcsolataim meg én magam sem tudom, hogy mit is szeretnék. Vagy mi lenne a jó.

2018. márc. 3. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg önmagaddal viaskodsz, mit vársz?
2018. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális, de üdv az abnormalitás klubjában.
2018. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Egyik részről várom, hogy beszélgethessek emberekkel. Másik részem meg legszívesebben egyedül maradna a világban és annak örülne, ha nem kellene többet senkihez se szólni.
2018. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó ugyanez. Azért van, mert az ember társas lény, viszont az emberek meg szarok, akikkel nem érdemes foglalkozni. És ez okoz némi ellentmondást lelkileg.
2018. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Jó napot! Ez itt a Robinsonok társalgási klubja?
2018. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normalis. Minden erzesnek helye van az eletedben. Lehet, hogy csalodtal embertarsad/baratod/ismerosod veled szemben tanusitott viselkedeseben, ezert akarod minimalizalni a kommunikaciot az emberekkel szemben. Igazabol a megoldas benned van, neked kell megtalalnod a valodi kivalto tenyezot. Sok sikert a megoldashoz!
2018. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én is pontosan ilyen vagyok.. Ha épp nincs kedvem az emberekhez akkor egyenesen hárpia beszologatok és csak elvonulok az emberek elől..

Ha kedvem van beszélgetni akkor pedig cuki aranyos mintha kicseréltek volna

2018. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
29%
Bipoláris depresszió.
2018. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as nem kell ez, ez olyan, mintha valaki szellent egyet és felkiáltanak, hogy atomrobbanás volt.
2018. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól tartok nyolcas fején találta a szöget!!
2018. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!