Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtalálni...

Hogyan lehet megtalálni valakit ha csak a születési idejét és a várost tudom ahol él?

Figyelt kérdés
Volt régebben egy ismerősöm, akivel igaz csak pár hétig tarottuk a kapcsolatot de sokst jelentett és jelent a mai napig. Sajnos megszakadt vele a kapcsolat és évek teltek el, majdnem 8 év. Nagyon kedves, aranyos nő volt de hülye voltam és eltaszítottam őt magamtól mert nem bíztam magamban. Rájöttem hogy óriási hibát követtem el, és ha más nem legalább annyit szeretnék megtudni róla hogy jól van-e, hogy boldog-e. De már a nevét is elfelejtettem a lánynak. Furcsa mert sok mindenre emlékszem vele kapcsolatosan de sem a keresztneve sem a vezetékneve nem maradt meg. Lehet amiatt mert a névmemóriám sosem volt túl jó. Esetleg valaki tudna ötletet adni hogyan találhatnám meg őt ennyi év után?

#Régi ismerős felkutatása
2023. aug. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Kamukérdés.


Nem felejtjük el valakinek a nevét, aki fontos volt nekünk.

2023. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a környéket, ahol él, tudod? Megkérdezhetnél szomszédokat. Vagy kiírhatnád egy helyi csoportba.
2023. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es a válaszod. Sajnos nem tudom pontosan hol élt.


1-es, nem a kamu a kérdés, csak sokat vártam mire végre elszántam magamat hogy felkutatom. Igaz amiatt sem kerestem korábban mert elég rossz helyzetben voltam minden téren így nem lett volna értelme megkeresni sem korábban. A nevére pedig valóban nem emlékszem mivel ahogy fentebb írtam, csak pár hétig tarottuk a kapcsolatot. Előtte nem is ismertem. Most azon a fórumon is próbálok a nyomára bukkani ahol megismertem. De nem könnyű és nincs sok esély mivel 8 éve már oda sem lépett be.

2023. aug. 20. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől mászok én falra...

Szerintem hagyd békén. Keressen ő ha akar.

2023. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg vagy nem volt a nőhöz közöd, csak valami fórumon kattantál rá és meg akarod keresni, vagy tudod a nevét, csak azt nem, hogy hol lakik.
2023. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!