Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék megtalálni valakit,...

Valaki74 kérdése:

Szeretnék megtalálni valakit, többet megtudni róla. A nevét, születési dátumát, ill. azt tudom, hogy kb. hol lakik. A pontos címét nem. Fotóm van róla, próbáltam kép alapján rákeresni, de eredménytelen. Ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalakon nincs fent. Fontos lenne, mert egyre erősebb a gyanú bennem, hogy csalás áldozata lettem!
2015. nov. 25. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miröl van szó.


Ugyanis ha tényleg csalt, akkor feljelentheted, és ebben az esetben hivatalosan megkeresik. Ebben az esetben elég adatot tudsz róla.


Ha csak tippelsz erre, akkor nem sok esélyed van.


Kép alapján csak akkor tudsz valakit megkeresni, ha van róla kép a neten, de aki kicsit is gondolkodik, az nem tesz fel magáról nyilvános oldalra képet.

2015. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz úgy csalás áldozata lenni, hogy nem tudod ki volt aki becsapott? Egyébként ha meg komoly az ügy, miélrt nem bízod a zsarukra?
2015. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:
Elmész oda és megkérded a postást.
2015. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!