Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csináltatok már hasonlót? Van...

Csináltatok már hasonlót? Van értelme?

Figyelt kérdés
Strandra mennék ma, de valószínűleg egyedül mert senki nem ér rá. Arra gondoltam hogy ha már így alakul, akkor megpróbálok majd ott random haverkodni srácokkal, vagy ismerkedni lányokkal. Volt akinek ez működött? Illetve a másik oldalról, nem veszitek ezt rossz néven ha egy strandon valaki csak úgy odamegy hozzátok? 26F

2023. aug. 21. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Inkább úgy próbálj meg, hogyha látsz srácokat akik valamit épp sportolnak vagy játszanak, hogy megkérdezed, hogy beszállhatsz-e..
2023. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Csináltam már ilyent, nincs ezzel semmi gond.
2023. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Tapasztalatom szerint ez nem működik.

Kizárólag idősebb, elmebeteg vagy alkoholista, hajléktalan kinézetű férfiakkal tudsz így szóba állni, őket viszont utána le sem tudod vakarni magadról. Ill. van még egy kategória: idősebb homoszexuális férfiak. Őket sem fogod tudni levakarni magadról utána és roppant kínos lesz, ahogy nyomulnak rád. :-)))

2023. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, de ha a másik fél nem akarja akkor ne.
2023. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Ahol strandröplabdáznak, ott sokszor kell még 1-2 fő, ilyen helyekre én mindig be tudtam állni röpizni simán.

Ismerkedni is lehet így. Én összejöttem így egyszer egy fiúval, aki egyedül jött ki a strandra, először szemeztünk, aztán meghívott egy kávéra, végül hazakísért és másnap újra találkoztunk.


#3-as , te nem valami gyakran mozdulsz ki otthonról, ha neked ez az elképzelésed.

2023. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Koncerten igen...de strandon még sosem.


F41

2023. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is azonnal a sport-tevékenységek jutottak eszembe, amint a kérdést olvastam.
2023. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sokféle és érdekes válaszok, köszi mindenkinek.
2023. aug. 21. 10:53
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

A strandon a lehető legkönnyebb ismerkedni!

Elég hozzá egy elgurult labda amit visszadob az ember.

(Vagy te gurítasz oda egy labdát "véletlenül" valakihez, és már meg is van az apropója annak, hogy szóba álljatok.)

2023. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Remélem, jól telt a napod a strandon 😉
2023. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!