Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van Facebookra...

Mi értelme van Facebookra kirakni egy képet a gyerekedről úgy hogy az arca el van takarva?

Figyelt kérdés

Nem értem egyes ismerőseimet. Raknak ki képet a gyerekükről, de mindig háttal van fordítva, vagy úgy van egy sapka a fején, hogy a gyerek arca ne látszódjon, mert ők nem kívánják a gyereküket a social mediaban megosztani. De akkor miért nem azt csinálják inkább hogy egyáltalán semmilyen képet nem raknak ki? Van ilyen ismerősöm is, ez inkább szimpatikusabb.

Mert ez így tök röhejes hogy a gyerek feje egy sapkával van eltakarva.


2023. aug. 13. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
MErt a figyelem és a lájkok azért jól jönnek.
2023. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már csak az borzalmasabb, mikor a gyerek fejét egy "matricával" eltakarják.


De ja. A gyereket nem mutogatja, mert "személyiségi jogok meg satöbbi" , de azért kell a lájk meg a figyelem

2023. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet maximum kötős csoportban láttam, ahol a kész pulcsi a gyerekem van fotózva, amivel ugye szívesen eldicsekedik az alkotó, de a gyerekről nem akar megosztani felismerhető képet.

Az én ismerőseim vagy rendesen osztanak meg képet, vagy sehogy. Aki az utóbbihoz tartozik, azt mi is tiszteletben tartjuk. Például családi rendezvényen készült fotót nem teszünk fel a közösségi oldalakra.

Ez a kitakarás nálunk nem divat.

2023. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartom marhaságnak mikor az 4-5-6 éves gyereknek saját facebook profilt készítenek.
2023. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az teljesen más, ha valaki elakarja adni a gyerek cuccát, és akkor azon a képen kitakarja a fejét. Nekem 2 ilyen ismerősöm van, van a gyerek születésnapja, de a fejére úgy rá húzva a sapka, hogy az arca ne is látszodjon.
2023. aug. 13. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de szerintem csak azokat a celebeket majmolják, akik így szeretnék megkímélni a gyereket, hogy mindenki felismerje őket.
2023. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs érteelme, de az tuti, hogy gáz ez a társadalom...
2023. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!