Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Örs vezér téri IKEA csomagm...

Az Örs vezér téri IKEA csomagmegőrzőjében elfér egy bőrönd?

Figyelt kérdés

Átutazóban leszek Budapesten, de az IKEA-ba muszáj lenne benézni, viszont nem tudom a bőröndömet hova tudnám addig rakni.

Ha valaki használta már azokat a csomagmegőrzőket és tudja mekkorák azt megköszönném ha megosztaná velem :)



2023. aug. 23. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

IKEA Örs Vezér tere


Cím: Budapest, Örs vezér tere 23, 1148


Telefonszám: (06 1) 460 3160

2023. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem mersz telefonálni, és 1 perc alatt megtudni, amit szeretnél?

Komolyan, miért tartunk még itt, hogy várjuk a válaszokat egy anonim oldalon, írkálunk, hátha elcsípünk véletlenül valakit, aki rakott már be oda bőröndöt. Esküszöm nagyon durva, hogy ennyi energiát teszel egy olyan dologba, ami 1 perc alatt megoldható.

Mi az oka, hogy képtelen vagy személyes interakciókra? Mitől félsz?

2023. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért az komoly, hogy 2 mondatból Te levágtad hogy én képtelen vagyok bármire is. Az első akkor amit megsúgok, hogy telefonáltam többször is , nem kaptam választ. Másrészt pedig nem volt sürgős, és tudtommal ez az oldal arra van, hogy az ember kérdezzen és választ kapjon.

Örülök neki, hogy neked kitelik az idődből kérdésekre válaszolni feleslegesen, csak azért hogy odaszúrj egy csípőset és utána elégedetten ülhess, hogy "ez igen, ezt jól megmondtam".

2023. szept. 1. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!