Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok! Hogyan sminkeltek...

Lányok! Hogyan sminkeltek (több napos) osztálykiránduláson? Miben alszotok?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányoknak szól a kérdés:)

Most megyünk először több napos osztálykirándulásra.

Ez a két kérdésem lenne.

Reggel ugye felteszitek a sminket, ezzel nincs is gond. De mikor mossátok le? Este/éjszaka ugye általában nem fekszik le mindjárt mindenki aludni.

És miben alszotok? Pizsama, rövid nadrág + kényelmes felső? Sportmelltartóban?

Előre is köszönöm a válaszokat:) Tippeket is írhattok.



2016. ápr. 14. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Általában amikor elmegyünk este megfürdeni, fogat mosni, olyankor mossuk le a sminket is. Ha esetleg még utána fenn maradtok beszélgetni, akkor sem lesz semmi baj, ha már nincs rajtad smink. Talán anélkül is megismernek a többiek, és infarktust sem fognak kapni a puszta arcod látványától. :D

Azt meg neked kell tudni, hogy miben szeretsz aludni, nyilván ne a régi micimackós pizsidet vedd fel, meg ne csipkés hálóinget, de amúgy mindegy... alhatsz akár sima melltartóban vagy anélkül is, ahogy neked kényelmes. A lényeg, hogy ne fázz meg. Én hosszú pizsamanacit + pólót vennék fel, lehet, hogy sportmelltartót, és zoknit mindenképpen.

2016. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell a smink? Bocsi, hogy terjesztem itt az ellenvéleményt, de egyáltalán nem szép :)
2016. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, mert a zöld!:)


Kedves második! Nem ez volt a kérdés.

Azért sminkelek, mert jobban érzem magam tőle, és ezért több az önbizalmam. Alapozót + szempillaspirált használok (normális korrektort még nem találtam), hogy viszonylag egyenletes legyen az arcbőröm + valamennyire gyengítsem a fekete karikáimat(voltam vizsgálatokon, nem derült ki, hogy mitől lehet). Ha már te nem válaszoltál az én kérdésemre:)

2016. ápr. 14. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Persze ez jogos. Az önbizalom sokat számít. Akkor én innentől ki is lépnék ebből az eszmecseréből.
2016. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia! :)

Mi általában zuhanyzás után mossuk le a sminket, utána pedig mivel ilyenkor kb 2-4ig is fent szoktunk lenni, felvesszük a pizsinket (nyár közepén megyünk mindig, szóval melegítőshort, bővebb póló, plusz amíg nem alszunk melltartó), majd utána kimegyünk a többiekhez, mindig van valami pad és ott beszélgetünk meg ilyesmi. Nem tudom hányadikos vagy, milyen a kapcsolatod az osztállyal, én 11.-es vagyok, és szerencsére jóban vagyunk, így a fiúk sem szólnak semmit ha smink nélkül vagyunk, sőt szerintem észre sem veszik. Hidd el, nem nagyon nézi ezt senki, ha már jóban vagy velük nem ettől függ a további kapcsolatotok :) 17/l

2016. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Fürdés elott vagy után alaposan lemosom

Ha egy éjszaka fent hagyod csak a bor elöregedést segíted elő nagyon vigyázz ne maradjon rajtad

Es plus mitteszerek es pattanasok is több esélyt kapnak elő bújni

Ne szappannal mosd mert azis a ráncokat segíti elő meleg vizes mosd le először az arcod utána én clean and clear arc lemosot hasznalok es hideg vízzel lemosom h a polusaim be is csukodjanak :)

2016. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi utolsó vagyok

A többire válaszoltak feljebb es szerintem jó tanácsok! :)

2016. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én sztreccsnadrág+pólóban aludtam, abban az se gáz, ha fiú meglát, mert pl. kimegyek még alvás előtt mosdóba vagy dumálni a másik szobába.

sminkelni nem nagyon szoktam, de többiek fürdéskor mosták le. éjjelre ne maradjon fenn semmiképpen.

2016. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek!:)
2016. ápr. 15. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egy ilyen kiránduláson voltam. Sminket nem tudom, mert nem nagyon használok. A pizsamát meg úgy gondoltam átveszem és vittem is egy melegítőt meg egy hosszú ujjút (koratavasz), de nem jött össze és egész este farmerban voltam. Nem haltam bele de, azért nem ajánlom.
2016. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!