Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legbénább eset amikor elvágtát...

Legbénább eset amikor elvágtátok a kezetek?

Figyelt kérdés
Én már rendszeresen elvágom valami apróbb munkában, mint egy balf.sz komolyan.. Múltkor krumpli pucolás, most meg sajtreszelés. Hogy lehetek ilyen béna?

2023. aug. 24. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra és lásd el a mikrosérüléseidet is!


Én papírlappal vágom el a kezemet rendszeresen, munkámból kifolyólag.

2023. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lekezelem persze, de már a családom röhög rajtam hogy mit tudnék csinálni amiből ne lenne bajom.
2023. aug. 24. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél páncélos kesztyűt, az még az elektromos fűrészt is megfogja (tapasztalat, barátom csak ezért nem vágta le az ujját vele, mert rajta volt az eredetileg konyhai vágáok okán nekem vásárolt kesztyű)
2023. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Levertem a pultról a kést éd reflexből utánakaptam...
2023. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs...pont egy negyedórája elvágtam az ujjam a konyhai késsel. Erre itt ez a kérdés :D
2023. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre is válaszolva, egyszer a fémdörzsi egyik szál drótja az ujjamba fúródott keresztbe, nagyon durva volt. A mai napig nem értem, hogy történt. 5-ös voltam.
2023. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor mosogatás közben..

Ez önmagában nem tűnik kirívó esetnek.

DE ÉN EGY MERŐKANÁLLAL VÁGTAM EL!

2023. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer zsömle vagy kifli vágás közbe a tenyeremet vágtam el. De sajtreszelővel is leszereltem párszor. És ugyan nem konyhai baleset, de körömreszelővel is sikerült már.
2023. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Informatikus vagyok. Egyszer egy régebbi gépet szereltem, és a gépház elején az optikai meghajtó helyén levő helyőrző fedőlapot ahogy eltávolítottam, az beleállt a csuklómba, de úgy, hogy fél mm-re kerülte csak el a fő eret.
2023. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!