Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írja valaki hogy szívese...

Miért írja valaki hogy szívesen írogat velem meg hogy nem zavarom, ha láthatóan nem akar írni velem?

Figyelt kérdés
Mégis ahányszor kérdeztem mindig azt mondta nem zavarom meg írogathatok vele. Miért ilyen hazudósak az emberek?
2023. aug. 26. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az internet. Ez meg itt egy full anonim oldal. Itt jobb, ha nem veszel készpénznek semmi ígéretet.
2023. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez inkább a kognitív torzítás a fejükben, hogy ha nyílegyenesen megmondanák, hogy bocsi, zavarsz, nem akarok írogatni, te vajon mit fogsz gondolni. Mert borzasztó, hogy valaki gondolni mer valamit.
2023. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Minek írkálsz valakinek aki nem akar veled beszélgetni? Minek kérdezgeted, hogy zavarod-e? Direkt akarod idegesíteni, arra játszol, hogy annyira megutáljon, hogy kertelés nélkül elküldjön a p%%ba? Mire jó ez neked?
2023. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan személyesen beszélgettem az emberemmel, de ugyanez. Még odáig is elmerészkedett, hogy azt mondja, jól érzi magát velem, menjünk együtt valahova stb.

De a testbeszéde viszont egyértelműen azt mutatja, hogy menekülni akar.

Legközelebb megkérdezem majd, hogy miért szívatja magát.

2023. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!