Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért írtnak, vagy próbálkozna...

Miért írtnak, vagy próbálkoznak akár írásban, akár élőben olyannál, aki jól láthatóan párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Fiúkhoz és lányokhoz is szól a kérdésem, kérlek írjátok le személyes tapasztalataitokat, bárhogyan is érint a kérdés.

Személy szerint Engem szabályosan kiakaszt és felháborít, hogy van olyan szerencsétlen, aki még mindig próbálkozik a barátnőmnél. Van olyan, aki szerelmes belé, és van olyan, akinek tetszik, de hahó, tíz hónapja együtt vagyunk... :) 21 éves, ha ez számít, és Neki is nehéz kezelni ezeket az "úriembereket". Komolyan, nem értem, mit remélnek??



2014. nov. 16. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azt hogy valami kiskapu van hozzá vagy hogy valamennyire nyitott másokra is..

Általában a legtöbben ezt remélik..

2014. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Mert vannak ilyen undorító kretének,akik azt hiszik,hogy ők jobbak.


Hasonlóképpen érint,mint téged.

2014. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az írtanak és nem írtnak. Másrészt nem mindenki monogám, szóval a kérdés az lenne monogám párkapcsolatban lévővel miért próbálkoznak.
2014. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért mert pl nekem is van pasim aztán próbálkozott egy jó pasi és igen bejött neki... de én szakítófélben vagyok a pasimmal
2014. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben előforduló hibáért elnézést kérek! Másfelől, azt gondolom, hogy eléggé normálisan nézek ki, sportolok, és süt Rólunk, hogy imádjuk egymást. Mégis. A barátnőm amúgy kedves természet, ha ez is számít, de nem tesz célzásokat senkinek, vagy nem kelleti magát. Kíváncsi vagyok csak, ki mit gondol, esetleg milyen tapasztalata van a témában. Akár olyasvalaki, aki mondjuk ír másnak, akár olyan,akinek írnak, akár olyan, akinek a párjának írnak. Vagy másfelől, élőben próbálják meg becserkészni..
2014. nov. 16. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
AZért azt te se gondolod komolyan, hogy a barátod lehet a legjobb választás talán jelen pillanatban úgy érzed később majd lehet fordul a kocka az a srác aki próbálkozik nálad pedig lehet hogy végig szerethető lenne és nem változik meg. VAgy te hiszel a sírig tartó szerelemben? Milyen aranyos!
2014. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban nincs semmi baj szerintem ha a srác elmndja neked, hogy kedvel. Az már csak rajtad múlik, hogy lépsz. Elfogadod oké minden úgy megy mint régen, vagy bunkó mód elküldöd a srácot aki beléd esett.
2014. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én nagyon magányos voltam, és kellett egy társ :'(

addig baszogattam talival, amíg nem írt többet. de nem tiltott le.

2014. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!