Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érdemes még Andrew Tate...

Mit érdemes még Andrew Tate tanaiból alkalmazni?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem el követni, és nagyon sok tanácsát megfogadom. Azóta se iszok kólát, mert semmi funkciója nincs, csak szénsavas vízet iszok, mert az a gazdagok itala, szénsavmentest a csapból is ihatok ingyen, savast meg venni kell, ezért ez jó víz. Nem eszek sushit csak steaket, mert egy férfinak kell az energia. Utcán nincs a fülemben fülhallgató, mivel nem érzékelném a külvilágot, és bárki megtámadhat, meg védtelen vagyok. Minden nap edzek, és teszek érte, hogy kitörjek a mátrixból. Nem olvasok könyveket, mivel az egy olcsó módja a szórakozásnak, és időigényes, nekem meg kell a sok interakció egymást követően, így csak videókból és hangoskönyvekből meg rövid cikkekből tanulok. Ami fontos az megvan így is. Mit tudnék még alkalmazni ezeken kívül?

2023. aug. 27. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Semmit.
2023. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Ne égesd magad.
2023. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A steak evésen monsjuk nemtom mi az égető, szeretnél te 20 ezerért steaket enni 🤡
2023. aug. 27. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én pl vega vagyok, nem eszem húst, te egyél nyugodtan, de ne pusztítsd az agysejtjeidet egy ilyen idiótát hallgatva. Nőként mondom, az a pasi, aki ezt a nyomit hallgatja, egy két lábon járó redflag. Ilyennel soha semmit.
2023. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

"Nem olvasok könyveket, mivel az egy olcsó módja a szórakozásnak"


Bro, nézd már meg, mennyibe kerülnek a könyvek újonnan :'D

2023. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
pl. hogy kezdesz valami értelmeset az életeddel, és befejezed a trollkodást.
2023. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Még életemben nem olvastam egy mondatot sem Andrew Tate tanaiból, de most, hogy elolvastam az általad leírtakat, rájöttem, hogy én magam vagyok Andrew Tate!
2023. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Gyönyörű történet. Igazán jó, ha van motivaciód, de egyvalami hiányzik. Te magad. Szomorú sorsod van. Nem normális ennyire bálványozni valakit, mint amit hónapok óta te csinálsz. Soha nem leszel ő.
2023. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
És milyen színű a bugattid?
2023. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nemtom az itteni, nyomorgó prolik, akik kritizáljám az írottakat, mit gondolnak, sztem az, hogy nem zabálok chipset meg kólát flakonszámra, meg edzek, már önmagában több, mint amit aok gyk-s, hugyban fetrengő kommentelő csinál. Ha szerintetek ezek helytelen dolgom, akkor a ti értékrendetekkel van gond 🤡
2023. aug. 28. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!