Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes védőeszközt alkalmazni...

Érdemes védőeszközt alkalmazni? Milyen ez a típusú üvegfólia?

Figyelt kérdés

Védőüveg alkalmazása 10 420 Ft

Profi védőfólia alkalmazása 7 600 Ft


Melyiket érdemesebb választani?


www.alza.hu/iphone-14-plus-128-gb-kek-d7403191.htm


2023. márc. 15. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem üvegfólia, hanem mobiltelefon ;), egy kék iPhone 14 Plus linkjét sikerült beszúrni :)
2023. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott van alatta az igénybevehető plusz szolgáltatások.
2023. márc. 15. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Ok, de millió+egy gyártó csinál fóliákat, nem tudhatjuk mit tesznek rá. Amúgy mindenképpen érdemes rá kérni, mert enélkül egy karcot csak kijelzőcserével lehet eltüntetni, és sajnos balesetek bármikor előfordulhatnak. Nekem mindig van a telefonomon, sőt az okosórámon is védelem Üveg mondjuk ugyanúgy törékeny tud lenni. nekem volt, hogy széken ülve, a térdemről esett pofára, és egyből be is repedt, de a kijelzőnek semmi baja. Most a Media Markban, még a vásásrláskor tettek rá fóliát. Igazából csak érzetre más az újamnak, ez utóbbin nem csúszik annyira. Meg persze ez nem fog bereperni, de a karcoknak kevésbé ellenálló. Te tudod hogy fogod használni, nekem könyvszerű tokban van, így megvan védve, de ha csak szilikon tokban tartod, akkor a karcok miatt jobb választás lehet az üvegfólia.
2023. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!