Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öregnek kéne éreznem magam?

Öregnek kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés
Vagy inkább szerencsétlennek. 23 évesen vannak olyan volt osztálytársaim akiknek már 3 éves gyereke van (havi rendszerességgel rakják a képeket fb-re azért), meg többnek házassága. Nekem meg még 1 barátnőm sem volt. Kicsit fura, sokkoló és elszomorító ez. Már úgy kezelem a napjaim hogy nem görcsölök rá, inkább csak sodródom az élet ezen részével. Mások meg azt mondják akikről azt hiszem tetszem neki, annak kapcsolatuk van szintén és csak barátilag tesznek félreérthető kedvességeket felém.

2023. aug. 27. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Fenét vagy öreg, csak később érő.

Ne irigyeld azt, akinek 23 évesen 3 gyereke van. Keress szórakozási lehetőségeket, jön majd a lány,amikor kell.

2023. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy lineáris, ideális, vagy elvárható életút, ezt kell megérteni. Valaki 30 évesen kezd dolgozni, másnak 40 évesen annyi pénze van, hogy nyugdíjba is mehet. Sokan boldogok gyerek nélkül is, más 5 gyerek nélkül el sem tudná képzelni az életét. Végtelenségig lehetne sorolni.


Az a lényeg, hogy te megtaláld, hogy mik a céljaid, hogy mi tenne boldoggá, és a SAJÁT belátásod szerint indulj el. Ne azért, mert más már megcsinálta 5 éve, az teljesen érdektelen.

2023. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mások így, mások úgy.

Te hol is vagy? Sehol. Meg kellene magadat találni.

Ez is egy borzasztóan káros, életet megnyomorító hozott minta.

2023. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Ne hidd azt hogy felhőtlen az élete. Dolgozhat vakulásig a családjára 23 évesen + a hitelre.

A Facebook csak szemfényvesztés és sokan mint te is kérdező, bedőlsz a hurrá, minden frankóra.

2023. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 vagyok, nem sokára 23. Minden barátom, barátnőm elkelt már. Mind házas, valamelyiknek már 3 gyereke van, stb. Nekem meg semmi. A munkámnak élek, meg nem sokára kezdem az egyetemet. Ezek mellett igazából még kapcsolatra sincs időm. Van egy lakòtársam, vele kölcsönösen bejövünk egymásnak, de nem kezdünk egymással inkább komolyabban, mert egyikünknek sincs ideje semmire. Ő nappal dolgozik mindig, én meg éjszaka, hiába lakunk együtt nem is találkozunk kb. Hétvégén otthon van, én meg akkor dolgozok, mikor én vagyok otthon, ő van itt. Van, hogy 2 hétig sem látjuk egymást egyáltalán. Felfogtuk, hogy mi erre vagyunk ítélve. Váltani nem akarunk, mert máshol nem keresünk ennyit, így marad a szingliség.
2023. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Rég láttam ennyi kifogást ilyen szépen ömlesztve.

De nincs gond ezzel, még itt tartasz.

2023. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!